d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1467646774678467946804765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 12 2023 12:00am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2023 07:16am)
rest in rip
veszelyes dolog ez az rl, legkozelebb lan partyt szervezzetek


Èn is erre jutottam
Meg hogy ne próbáljak cigizve lejtőn menni, amikor az előttem lévő megállhat hirtelen

This post was edited by anyd on May 12 2023 12:01am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 12 2023 08:34am
Quote (anyd @ 12 May 2023 08:00)
Èn is erre jutottam
Meg hogy ne próbáljak cigizve lejtőn menni, amikor az előttem lévő megállhat hirtelen


lekéne szokni a dohányzásról levikém
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 12 2023 11:05am
Eléggé 90-es évek dohányozni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 12 2023 11:31am
Quote (Cpt_Ghost @ May 12 2023 04:34pm)
lekéne szokni a dohányzásról levikém


Csak ecigit szívok
Quote (-joey- @ May 12 2023 07:05pm)
Eléggé 90-es évek dohányozni.


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 12 2023 11:31pm
Jó volt a Kispál, de a maradék 10 percben igazán elnyomhattak volna meg 2 számot
Meg amúgy a retek eső sem kellett volna
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2023 03:50am
Quote (anyd @ 10 May 2023 22:21)
sikerült céges biciklizésen lejtőn első satuféket nyomnom mert megálltak előttem, előrebukfenceztem és tenyereimre érkeztem
durva adrenalinsokk után leesett a vérnyomásom, de gyorsan jobban lettem
pár lila folt a lábaimon, bal csuklóm enyhe zúzódás, viszont a jobb orsócsontom töve megrepedt, szóval 6 hét rögzített könyök, gecire fáj ha forgatom a csuklóm


Elég tipikus sérülés letenyereléstől.

Fun fact: nem akkor törik/reped, amikor leérkezel, hanem amikor már lent van a kezed, csúszna előre, de megtapad, a felkarod menne előre, a tenyered nem, és ez az erő töri el. Ezért kell olyan kesztyűt venni biciklizéshez/motorozáshoz, aminek a tenyér alatti részén van egy kemény csúszós rész (ált műanyag), hogy amikor letenyerelsz, akkor csússzon.
A "hagyományos" biciklis kesztyű, ami csak simán anyagból van és esetleg úszásgátló/izzadtságelvezető, az egyenesen OKOZZA ezt a típusú sérülést. Kb be kéne tiltani ilyen célra.

Amúgy jobbulást.

This post was edited by CyberPunk666 on May 13 2023 03:52am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 13 2023 06:20am
Quote (CyberPunk666 @ May 13 2023 11:50am)
Elég tipikus sérülés letenyereléstől.

Fun fact: nem akkor törik/reped, amikor leérkezel, hanem amikor már lent van a kezed, csúszna előre, de megtapad, a felkarod menne előre, a tenyered nem, és ez az erő töri el. Ezért kell olyan kesztyűt venni biciklizéshez/motorozáshoz, aminek a tenyér alatti részén van egy kemény csúszós rész (ált műanyag), hogy amikor letenyerelsz, akkor csússzon.
A "hagyományos" biciklis kesztyű, ami csak simán anyagból van és esetleg úszásgátló/izzadtságelvezető, az egyenesen OKOZZA ezt a típusú sérülést. Kb be kéne tiltani ilyen célra.

Amúgy jobbulást.


köszi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2023 06:00am



Zizi mekkora kokler vagy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2023 12:08pm
Quote (anyd @ 12 May 2023 19:31)
Csak ecigit szívok


az se jobb sokkal, csak vmennyivel könnyebb leszokni róla
én azt toltam h cigiről iqos fél évig kb aztán most fél éve egyáltalán nem gyújtottam rá
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 17 2023 12:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 17 2023 08:08pm)
az se jobb sokkal, csak vmennyivel könnyebb leszokni róla
én azt toltam h cigiről iqos fél évig kb aztán most fél éve egyáltalán nem gyújtottam rá


Én cigi->iqos->vape

De nagyob keveset szívom, 1-2 percet egy nap
Go Back To Magyar Topic List
Prev1467646774678467946804765Next
Add Reply New Topic New Poll