d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1467346744675467646774765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 26 2023 11:04am
Quote (Szerintem @ Apr 26 2023 07:02pm)
drogtartalmú kaktuszt fogok termeszteni, mert termeszteni legális
termeszteni fogom a világ legcsípősebb paprikáját: "Carolina Reaper"
Veszek pár minipalántát 40ezer HUF-ért a világ leghidegtűrőbb ipari császárfájából és a gyökérdarabkáiból ugyanolyanokat fogok nevelni: szal milliárdos leszek...kivárom
szent füge mag elültetve, veresi cukorfalat már virágzik...stb stb

Király vagyok vagy király vagyok? LOL


hf összehányni magad
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 26 2023 11:04am
ja amúgy autista skizofrén fagyok, ha nem tűnt volna fel.
leszarom a pénzt, csak élni szeretnék, ezért egyém lehet a minden pénze de minél több lesz, annál többet hordok kamionnal az afrikai éhezőknek meg szétszórom észak-Korea fölött Kim Dzsong Un-nak, aki szórakoztatónak talál!
Rohadj meg kajni
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 26 2023 11:06am
Quote (cowding @ 26 Apr 2023 19:04)
hf összehányni magad


nem nekem lesz és meg lehet úgy csinálni, hogy semmi bajod nem lesz, csak találkozol a JÓISTENNEL!
nem csak én akarok jól járni, hanem az is aki veszi. Nem kiüt hanem a mennyekbe repít és utána boldogabb leszel egész életedben! nagy a különbség!!!!!

hf gyökér
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 26 2023 11:12am
Quote (Szerintem @ 26 Apr 2023 19:06)
nem nekem lesz és meg lehet úgy csinálni, hogy semmi bajod nem lesz, csak találkozol a JÓISTENNEL!
nem csak én akarok jól járni, hanem az is aki veszi. Nem kiüt hanem a mennyekbe repít és utána boldogabb leszel egész életedben! nagy a különbség!!!!!

hf gyökér


ok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 26 2023 11:18am
Vergődik.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 26 2023 12:43pm
Quote (anyd @ 26 Apr 2023 17:16)
Sht én pont eladnám a robotporszivom mert az új szőnyeg túl magas neki, pedig imádom


milyened van és mennyiért am? csak kíváncsiságból meg ezt amúgy 14 napon belül mindenféle indoklás nélkül visszaküldhetem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 26 2023 12:51pm
a robotporszívó egy drága átbaszás
hagyjátok a kreténeknek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 26 2023 12:55pm
Quote (amrzeh @ Apr 26 2023 08:43pm)
milyened van és mennyiért am? csak kíváncsiságból meg ezt amúgy 14 napon belül mindenféle indoklás nélkül visszaküldhetem


Xiaomi mop essential, 55-ert vettem, kb 1 évet használtam, szerintem 30-ért odaadom, bár úgy látom most 40be kerül, akkor mondjuk 25
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 26 2023 12:57pm
Quote (anyd @ 26 Apr 2023 20:55)
Xiaomi mop essential, 55-ert vettem, kb 1 évet használtam, szerintem 30-ért odaadom, bár úgy látom most 40be kerül, akkor mondjuk 25


kipróbálom ezt a roborock s6 maxot, hogyha nem hozza ár/érték arányban azt amit várok tőle akkor lehet visszaküldöm és megpingellek majd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 26 2023 01:06pm
Quote (amrzeh @ Apr 26 2023 08:57pm)
kipróbálom ezt a roborock s6 maxot, hogyha nem hozza ár/érték arányban azt amit várok tőle akkor lehet visszaküldöm és megpingellek majd


Ez kb a legegyszerubb model, nincs kamera meg lidarja, nem jegyzi meg a szobakat, hanem szepen vegigmegy, nekimegy ovatosan mindennek, de vegul visszatalál. Szivo meg takaritoerőben azt tudja mint a 120 ezres verzio, időben kb 20%-al több idő, meg nem lehet neki no go zonakat adni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1467346744675467646774765Next
Add Reply New Topic New Poll