Quote (amrzeh @ Apr 26 2023 08:57pm)
kipróbálom ezt a roborock s6 maxot, hogyha nem hozza ár/érték arányban azt amit várok tőle akkor lehet visszaküldöm és megpingellek majd
Ez kb a legegyszerubb model, nincs kamera meg lidarja, nem jegyzi meg a szobakat, hanem szepen vegigmegy, nekimegy ovatosan mindennek, de vegul visszatalál. Szivo meg takaritoerőben azt tudja mint a 120 ezres verzio, időben kb 20%-al több idő, meg nem lehet neki no go zonakat adni