d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1467246734674467546764765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 26 2023 12:10am
bútorozott, gépesített lakásba költözni és még így is sikerült eltapsolni 700 rongyot vasárnap óta, flml
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 26 2023 12:54am
Quote (amrzeh @ 26 Apr 2023 08:10)
bútorozott, gépesített lakásba költözni és még így is sikerült eltapsolni 700 rongyot vasárnap óta, flml


ibiza style?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 26 2023 01:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 26 2023 08:54am)
ibiza style?


Vasárnap óta házibulit tart svájci kurvákkal.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 26 2023 03:35am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 26 Apr 2023 08:54)
ibiza style?


ikea style:(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 26 2023 03:49am
Quote (-joey- @ 26 Apr 2023 09:14)
Vasárnap óta házibulit tart svájci kurvákkal.


eletke
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 26 2023 08:33am
Quote (amrzeh @ Apr 26 2023 08:10am)
bútorozott, gépesített lakásba költözni és még így is sikerült eltapsolni 700 rongyot vasárnap óta, flml


Azt hogy?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 26 2023 08:48am
Quote (anyd @ 26 Apr 2023 16:33)
Azt hogy?


két havi kaució
törthavi lakbér
első havi lakbér
gyógyszerek, kötszerek, egyéb patikai cuccok
tisztító és tisztálkodási szerek
basic ikeás pakk (szennyestartó, matracvédő, lepedő, etc)
robotporszívó (találtam használtan egy faszát)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 26 2023 09:16am
Quote (amrzeh @ Apr 26 2023 04:48pm)
két havi kaució
törthavi lakbér
első havi lakbér
gyógyszerek, kötszerek, egyéb patikai cuccok
tisztító és tisztálkodási szerek
basic ikeás pakk (szennyestartó, matracvédő, lepedő, etc)
robotporszívó (találtam használtan egy faszát)


Sht én pont eladnám a robotporszivom mert az új szőnyeg túl magas neki, pedig imádom

This post was edited by anyd on Apr 26 2023 09:16am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 26 2023 10:53am
Quote (anyd @ Apr 26 2023 05:16pm)
Sht én pont eladnám a robotporszivom mert az új szőnyeg túl magas neki, pedig imádom


Lmk
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 26 2023 11:02am
drogtartalmú kaktuszt fogok termeszteni, mert termeszteni legális
termeszteni fogom a világ legcsípősebb paprikáját: "Carolina Reaper"
Veszek pár minipalántát 40ezer HUF-ért a világ leghidegtűrőbb ipari császárfájából és a gyökérdarabkáiból ugyanolyanokat fogok nevelni: szal milliárdos leszek...kivárom
szent füge mag elültetve, veresi cukorfalat már virágzik...stb stb

Király vagyok vagy király vagyok? LOL
Go Back To Magyar Topic List
Prev1467246734674467546764765Next
Add Reply New Topic New Poll