Quote (anyd @ 23 Apr 2023 13:43)
Annyira nem volt sittes, inkább csak sok tégla meg betondarab volt akiket persze kiszedtem
Miért, tudsz más módszert is füvesítéshez?
csak a legfelso nehany centit kell fellazitani?
felasas, de kulonosen rotakapa utan... tomorited a foldet?
ilyen szep gyepet nem telepitettem sose, de amikor mi ilyesmit csinaltunk ott vagy durvan fel lett gereblyezve a fold + folddel lett kiszorva a mag