☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Telefon Help Topik
Prev
1
466
467
468
469
470
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 130523
Replies: 6597
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#4671
Dec 24 2013 02:03am
Ez az iPad air kurvajo lol
Akizk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold
:
2,650.01
#4672
Dec 24 2013 06:51am
Quote (Anarkin @ 24 Dec 2013 00:16)
egyszer a közeljövőben
és az aláírás után se 1 nap múlva lesz a microsoft által megmunkált kézműves firmware rajta
Hát nem tudom, de ha az NSN-nél iPhone5-öt ajánlanak LTE testcallhoz, akkor valamit tudhatnak
Amúgy EMOJI kellene nekem Xperia SP-re ami playben van fent az egy sem tetszik neki^^
Facebook meg egyéb natív appokban szeretné használni, ha jól gondolom google keyboard kell hozzá:
http://drippler.com/sony_ericsson/xperia_s#!947649
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2407234&page=2
ez nem tudom h nem-e csak Z-n működik
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2271317
Valakinek sikerült már feltennie?
This post was edited by Akizk on Dec 24 2013 06:54am
Akizk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold
:
2,650.01
#4673
Dec 25 2013 08:37am
evernote/google keep szerű app kellene, aminek a reminder funkciója silent módban is működik és addig vinnyog amíg ki nem nyomom (mint egy ébresztő)
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#4674
Dec 25 2013 09:33am
Asszony kapott a nagybátyjától egy Xperia SP-t. Elég pöpec kis telefon, viszont a kijelző elég gyengus szerintem.
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#4675
Dec 25 2013 12:48pm
Par napja nezegetem mar a Moto G-t, ar/ertek arany verhetetlen (amazon 169 dodo volt, amikor neztem), stock android + instant updatek is nagyon megmelengettek a szivemet. Unokatesom ferje par napja rendelt egyet es ma mondta, h akkor az eredeti arert az enyem, ha erdekel, o ugyis csak azert vette meg mert techbuzi.
>99 gbp-ert moto g
>nehez kivarni ilyenkor ezt a par napot, amire megerkezik
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#4676
Dec 25 2013 01:17pm
Quote (Psyclon @ 24 Dec 2013 09:03)
Ez az iPad air kurvajo lol
Nemsokára veszek egyet magamnak
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#4677
Dec 26 2013 11:42am
Quote (Akizk @ 25 Dec 2013 15:37)
evernote/google keep szerű app kellene, aminek a reminder funkciója silent módban is működik és addig vinnyog amíg ki nem nyomom (mint egy ébresztő)
Google Calendar asszem vinnyog. Javítsatok ki ha tévedek.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#4678
Dec 26 2013 01:42pm
Quote (Psyclon @ 24 Dec 2013 09:03)
Ez az iPad air kurvajo lol
Mire hasznalod ?
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#4679
Dec 27 2013 07:38am
Letezik olyan terkep androidra amit nem real time szop le a netrol, hanem mindig rajta van a terkep mint pl. az autos gps-ben?
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#4680
Dec 27 2013 07:45am
shiet
This post was edited by rapiddani on Dec 27 2013 07:45am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
466
467
468
469
470
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact