d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1466467468469470660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 24 2013 02:03am
Ez az iPad air kurvajo lol
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 24 2013 06:51am
Quote (Anarkin @ 24 Dec 2013 00:16)
egyszer a közeljövőben

és az aláírás után se 1 nap múlva lesz a microsoft által megmunkált kézműves firmware rajta


Hát nem tudom, de ha az NSN-nél iPhone5-öt ajánlanak LTE testcallhoz, akkor valamit tudhatnak :D



Amúgy EMOJI kellene nekem Xperia SP-re ami playben van fent az egy sem tetszik neki^^

Facebook meg egyéb natív appokban szeretné használni, ha jól gondolom google keyboard kell hozzá:

http://drippler.com/sony_ericsson/xperia_s#!947649


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2407234&page=2

ez nem tudom h nem-e csak Z-n működik
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2271317


Valakinek sikerült már feltennie?

This post was edited by Akizk on Dec 24 2013 06:54am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 25 2013 08:37am
evernote/google keep szerű app kellene, aminek a reminder funkciója silent módban is működik és addig vinnyog amíg ki nem nyomom (mint egy ébresztő)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 25 2013 09:33am
Asszony kapott a nagybátyjától egy Xperia SP-t. Elég pöpec kis telefon, viszont a kijelző elég gyengus szerintem.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 25 2013 12:48pm
Par napja nezegetem mar a Moto G-t, ar/ertek arany verhetetlen (amazon 169 dodo volt, amikor neztem), stock android + instant updatek is nagyon megmelengettek a szivemet. Unokatesom ferje par napja rendelt egyet es ma mondta, h akkor az eredeti arert az enyem, ha erdekel, o ugyis csak azert vette meg mert techbuzi.

>99 gbp-ert moto g
>nehez kivarni ilyenkor ezt a par napot, amire megerkezik
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 25 2013 01:17pm
Quote (Psyclon @ 24 Dec 2013 09:03)
Ez az iPad air kurvajo lol


Nemsokára veszek egyet magamnak
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 26 2013 11:42am
Quote (Akizk @ 25 Dec 2013 15:37)
evernote/google keep szerű app kellene, aminek a reminder funkciója silent módban is működik és addig vinnyog amíg ki nem nyomom (mint egy ébresztő)


Google Calendar asszem vinnyog. Javítsatok ki ha tévedek.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 26 2013 01:42pm
Quote (Psyclon @ 24 Dec 2013 09:03)
Ez az iPad air kurvajo lol


Mire hasznalod ?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2013 07:38am
Letezik olyan terkep androidra amit nem real time szop le a netrol, hanem mindig rajta van a terkep mint pl. az autos gps-ben?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 27 2013 07:45am
shiet

This post was edited by rapiddani on Dec 27 2013 07:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1466467468469470660Next
Add Reply New Topic New Poll