d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14664674684694705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Sep 1 2010 12:32pm
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 06:31pm)
Csináljunk egy déháromjéespé hátha nekünk is lesz több százezer dollárunk :P


old
Sep 1 2010 12:33pm
Inappropriate Post Content
Sep 1 2010 12:33pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 1 2010 12:34pm
én elindítom a dn+1jsp-t

nyertem
Sep 1 2010 12:34pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 12:35pm
Quote (ace07 @ Sep 1 2010 06:28pm)
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?

Még dollárban is több százezer lol


kurva nehéz kiszámolni
de azért inkább kieditelem

azt nem tudom, hogy ezeknek honnan van ennyi felesleges pénzük

This post was edited by xGurke on Sep 1 2010 12:37pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 1 2010 12:36pm
szét lesz baszva a picsátok, editeljetek noobok
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 1 2010 12:37pm
amúgy fogom a fejem, hogy van olyan csökött selejtes idióta, aki hajlandó pénzt adni egy játékért és egy fórumért.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 1 2010 12:38pm
Quote (xGurke @ Sep 1 2010 06:35pm)
kurva nehéz kiszámolni
de azért inkább kieditelem

azt nem tudom, hogy ezeknek honnan van ennyi felesleges pénzük


nem basszák el cigire és visszaviszik az üvegeket
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2010 12:38pm
Quote (bbaallaaggee @ Sep 1 2010 06:37pm)
amúgy fogom a fejem, hogy van olyan csökött selejtes idióta, aki hajlandó pénzt adni egy játékért és egy fórumért.


inb4 lestat valakinek ez a hobbija!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14664674684694705001Next
Closed New Topic New Poll