Quote (puncimanci @ 3 Mar 2010 11:19)
http://i45.tinypic.com/soxoj8.jpg
ér vmit vagy kuka?
Mld-re nem olyan rossz, de sokat sem ér, mivel csak +3 stat és +9mana ravenhez képest, és -rengeteg AR (ami boweren pl mind1, de barbnak, smiternek nem - igen, smiternek sem mert charge)