Quote (amrzeh @ 16 Apr 2023 17:19)
látottak alapján úgy tűnik hogy nem fog, illetve azt jelezte előre a tulajdonos, hogy a szerződésben is úgy fog szerepelni, hogyha bármi gebasz van a lakással, akkor azt ő intézi, mert vannak rá szakemberei (klíma tisztítás évente, stb)
full patika szerződéstervezetet kaptam a minap véleményezésre, az hagyján hogy én nem, de lakhatással foglalkozó ismerősöm akit megkértem hogy nézzen rá se tudott belekötni. holnap ügyvédnél szignózunk, vasárnap kapom a kulcsot