d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1466746684669467046714765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2023 07:28am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 4 2023 04:36pm)
a 33 centi erdekelne


dihep azt nem ad? :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2023 08:49am
ezer eve nem volt konzolom, szeretnek venni valamit casual gameket jatszani 3-4 emberrel

nintendo switchre milyen jo jatekok vannak? mario party etc meg leteznek?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 5 2023 09:22am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2023 04:49pm)
ezer eve nem volt konzolom, szeretnek venni valamit casual gameket jatszani 3-4 emberrel

nintendo switchre milyen jo jatekok vannak? mario party etc meg leteznek?


a legjobb a mario odyssey de az single
van mario kart, party
1-2 switch mókás
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 12 2023 05:38am
Quote (amrzeh @ 4 Apr 2023 12:54)
197cm/128kg/33cm xD

viccet félretéve:

- max. 160k + rezsi, szerződéssel (el tudom számolni bevallásnál, kapok adókedvezményt a vidéken kiadott lakásom utáni bevételemre vonatkozó teherre)
- 28+ nm2 (nem szeretnék galériást, vagy alatta vagy rajta nem tudnék hajolás nélkül létezni)
- bútorozott (nem kell annyira sok, mivel olyan sok cuccom azért nincs)
- gáz konvektoros vagy házközpontú egyedi mérőórás fűtéssel
- lehetőleg műanyag nyílászárókkal (vagy legalábbis nem 50 éves fakeretes dupla ablakokkal)
- bejárat gangról/körfolyosóról vagy erkélyes lakás (nem akarok utcáig lecammogni bagózni)
- VI, VII, VIII kerületeket preferálnám (M1 vagy M2 pár perces sétatávolságában)


na úgy néz ki pénteken tudok menni megnézni egyet ami megfelel a fenti kritériumoknak

eddig ötször futottam lyukra (kettőt elvittek az orrom elől, kettő rohadtul le volt élve a másik mondjuk még nyitott, de a szerződés tervezet amit átküldtek sok kivetnivalót tartalmaz)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 13 2023 01:24pm
rendeltem vmit amazonon, perzseljetek sracok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 14 2023 05:03am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 13 2023 09:24pm)
rendeltem vmit amazonon, perzseljetek sracok
https://i.imgur.com/hSY9Lmy.png


Naise
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 16 2023 04:12am
Quote (amrzeh @ 12 Apr 2023 13:38)
na úgy néz ki pénteken tudok menni megnézni egyet ami megfelel a fenti kritériumoknak

eddig ötször futottam lyukra (kettőt elvittek az orrom elől, kettő rohadtul le volt élve a másik mondjuk még nyitott, de a szerződés tervezet amit átküldtek sok kivetnivalót tartalmaz)


végül nem az lett a befutó, hanem amit ma néztem meg. 200 méterrel fogok arrébb költözni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 16 2023 05:36am
Quote (amrzeh @ Apr 16 2023 12:12pm)
végül nem az lett a befutó, hanem amit ma néztem meg. 200 méterrel fogok arrébb költözni


Mennyiert milyet sikerült?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 16 2023 09:12am
Quote (anyd @ 16 Apr 2023 13:36)
Mennyiert milyet sikerült?


ezek közül minden teljesült:

Quote (amrzeh @ 4 Apr 2023 12:54)
- max. 160k + rezsi, szerződéssel (el tudom számolni bevallásnál, kapok adókedvezményt a vidéken kiadott lakásom utáni bevételemre vonatkozó teherre)
- 28+ nm2 (nem szeretnék galériást, vagy alatta vagy rajta nem tudnék hajolás nélkül létezni)
- bútorozott (nem kell annyira sok, mivel olyan sok cuccom azért nincs)
- gáz konvektoros vagy házközpontú egyedi mérőórás fűtéssel
- lehetőleg műanyag nyílászárókkal (vagy legalábbis nem 50 éves fakeretes dupla ablakokkal)
- bejárat gangról/körfolyosóról vagy erkélyes lakás (nem akarok utcáig lecammogni bagózni)
- VI, VII, VIII kerületeket preferálnám (M1 vagy M2 pár perces sétatávolságában)


abszolút sikerült bemákolni a dolgot, facebookon jött szembe a hirdetés amit a tulajdonos rakott fel, azonnal rá is repültem a lehetőségre

már pénteken amikor telefonon egyeztettem vele is nagyon szimpatikus volt (meg úgy éreztem, hogy én is neki), ami a mai személyes megtekintés során csak erősödött, úgyhogy kézbe is csaptunk. holnap jelentkezik hogy mikorra kapunk időpontot ügyvédhez hogy összerakjuk közösen a szerződést

úgyhogy maradok a hatban, csak egy sarokkal közelebb az oktogonhoz. 35nm körüli a lakás, teljesen felszerelve (van légkondi is), vannak apróbb hibái meg nem a legmodernebbek a bútorok, de ennyiért (120k + 10k közös költség + rezsi) még így is bőven ajándék

meg is lepődtem, hogy ilyen olcsón adja ki, de azt mondta, hogy inkább kevesebbért hirdette meg, mert nem szzeretett volna elriasztani egy potenciális hosszú távra tervező bérlőt sem

amúgy ha azt mondja hogy 140-150k, arra is simán rábólintottam volna
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 16 2023 09:14am
Quote (amrzeh @ 16 Apr 2023 18:12)
ezek közül minden teljesült:



abszolút sikerült bemákolni a dolgot, facebookon jött szembe a hirdetés amit a tulajdonos rakott fel, azonnal rá is repültem a lehetőségre

már pénteken amikor telefonon egyeztettem vele is nagyon szimpatikus volt (meg úgy éreztem, hogy én is neki), ami a mai személyes megtekintés során csak erősödött, úgyhogy kézbe is csaptunk. holnap jelentkezik hogy mikorra kapunk időpontot ügyvédhez hogy összerakjuk közösen a szerződést

úgyhogy maradok a hatban, csak egy sarokkal közelebb az oktogonhoz. 35nm körüli a lakás, teljesen felszerelve (van légkondi is), vannak apróbb hibái meg nem a legmodernebbek a bútorok, de ennyiért (120k + 10k közös költség + rezsi) még így is bőven ajándék

meg is lepődtem, hogy ilyen olcsón adja ki, de azt mondta, hogy inkább kevesebbért hirdette meg, mert nem szzeretett volna elriasztani egy potenciális hosszú távra tervező bérlőt sem

amúgy ha azt mondja hogy 140-150k, arra is simán rábólintottam volna


csak nehogy seggberakjon valami amiről nem tudtál miután lezsíroztad 6hónap/1évre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1466746684669467046714765Next
Add Reply New Topic New Poll