d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1466646674668466946704765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 25 2023 01:43pm
Quote (MarcusD @ 25 Mar 2023 20:38)
eljöttem usába, lyó a hely


nem lőttek le?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 26 2023 01:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Mar 2023 21:43)
nem lőttek le?


majd hetfon, ha lesz iskola
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 31 2023 08:28am
Quote (-joey- @ 31 Mar 2023 16:13)


egymast barmikor, barmeddig verhetik. ezzel nincs is gond.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 4 2023 04:20am
pár napja albérlet után kajtatok, elképesztő hogy milyen jó kialakítású lakásokat képesek mennyire ízléstelen mód berendezni és még elkérni érte az extra felárat is

ami meg persze jó helyen lett volna és tetszett is, sőt még a büdzsébe is befért, azt az előttem negyed órával érkező fazon el is vitte

fml
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 4 2023 04:43am
Quote (amrzeh @ Apr 4 2023 12:20pm)
pár napja albérlet után kajtatok, elképesztő hogy milyen jó kialakítású lakásokat képesek mennyire ízléstelen mód berendezni és még elkérni érte az extra felárat is

ami meg persze jó helyen lett volna és tetszett is, sőt még a büdzsébe is befért, azt az előttem negyed órával érkező fazon el is vitte

fml


Mik a paramétereid?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 4 2023 04:54am
Quote (anyd @ 4 Apr 2023 12:43)
Mik a paramétereid?


197cm/128kg/33cm xD

viccet félretéve:

- max. 160k + rezsi, szerződéssel (el tudom számolni bevallásnál, kapok adókedvezményt a vidéken kiadott lakásom utáni bevételemre vonatkozó teherre)
- 28+ nm2 (nem szeretnék galériást, vagy alatta vagy rajta nem tudnék hajolás nélkül létezni)
- bútorozott (nem kell annyira sok, mivel olyan sok cuccom azért nincs)
- gáz konvektoros vagy házközpontú egyedi mérőórás fűtéssel
- lehetőleg műanyag nyílászárókkal (vagy legalábbis nem 50 éves fakeretes dupla ablakokkal)
- bejárat gangról/körfolyosóról vagy erkélyes lakás (nem akarok utcáig lecammogni bagózni)
- VI, VII, VIII kerületeket preferálnám (M1 vagy M2 pár perces sétatávolságában)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 4 2023 05:10am
Quote (amrzeh @ Apr 4 2023 12:54pm)
197cm/128kg/33cm xD

viccet félretéve:

- max. 160k + rezsi, szerződéssel (el tudom számolni bevallásnál, kapok adókedvezményt a vidéken kiadott lakásom utáni bevételemre vonatkozó teherre)
- 28+ nm2 (nem szeretnék galériást, vagy alatta vagy rajta nem tudnék hajolás nélkül létezni)
- bútorozott (nem kell annyira sok, mivel olyan sok cuccom azért nincs)
- gáz konvektoros vagy házközpontú egyedi mérőórás fűtéssel
- lehetőleg műanyag nyílászárókkal (vagy legalábbis nem 50 éves fakeretes dupla ablakokkal)
- bejárat gangról/körfolyosóról vagy erkélyes lakás (nem akarok utcáig lecammogni bagózni)
- VI, VII, VIII kerületeket preferálnám (M1 vagy M2 pár perces sétatávolságában)


Nem annyira nagy igények azért, m2 keletebbik felén szerintem találhatsz, zuglóban. A metró gyorsan bent van
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 4 2023 08:36am
Quote (amrzeh @ 4 Apr 2023 12:54)
197cm/128kg/33cm xD

viccet félretéve:

- max. 160k + rezsi, szerződéssel (el tudom számolni bevallásnál, kapok adókedvezményt a vidéken kiadott lakásom utáni bevételemre vonatkozó teherre)
- 28+ nm2 (nem szeretnék galériást, vagy alatta vagy rajta nem tudnék hajolás nélkül létezni)
- bútorozott (nem kell annyira sok, mivel olyan sok cuccom azért nincs)
- gáz konvektoros vagy házközpontú egyedi mérőórás fűtéssel
- lehetőleg műanyag nyílászárókkal (vagy legalábbis nem 50 éves fakeretes dupla ablakokkal)
- bejárat gangról/körfolyosóról vagy erkélyes lakás (nem akarok utcáig lecammogni bagózni)
- VI, VII, VIII kerületeket preferálnám (M1 vagy M2 pár perces sétatávolságában)


a 33 centi erdekelne
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 5 2023 02:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 4 Apr 2023 16:36)
a 33 centi erdekelne


Szia! Ne haragudj, nem rég elvitték!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1466646674668466946704765Next
Add Reply New Topic New Poll