Quote (Karan2_Returned @ 13 Mar 2023 16:47)
az biztos hogy több content van a poeban de nekem pont azert tetszik mert egyszerü
nem kell a mapokkal baszakodni, nem kell vegigprogresselni az atlast meg respecelgetni az atlas treet hogy ertelmesen tudjal target farmolni, csak kivalasztasz egy echot, vegigrepülsz rajta es jön is a loot explosion
hát nemtom nekem pont ezért jobban bejön a poe, igazából soloban már csak rák volt hogy runoltam 10 mapot, mondjuk 3 maponként esett egy item amire érdemes volt craftolni, de persze nem kaptam elég glyph of hope procot meg critical successt hogy upgrade legyen
remélem a trade megoldja meg raknak még bele endgamet mert egyelőre nagyon d3 feelje van a játéknak, braindead leveling és az upgradek kizárolag rng