d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1466046614662466346644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2023 03:23pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 16 Feb 2023 21:11)
mennyivel jobb erdoben 1 faba csapodni, mint forgalomban 1 autonak? random bukkano mindenhol rabaszos tud lenni imo, de nem ultem meg eletemben motoron


valoszinuleg nem 150-el fogsz menni
kulturalt sebesseggel azert eleg kis esellyel veszted el a kontrolt a jarmuved felett
+ lenyegesen kevesebb auto = lenyegesen kevesebb ember vadaszik rad es akar megolni
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Feb 17 2023 05:43am
itt: csak balfaszok szenvednek balesetet

meg esetleg aki jegen megcsuszik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2023 01:34pm
Quote (anyd @ Feb 16 2023 07:45pm)
Azért ebben a véletlen is szerepet játszik


Persze, ez nyilván így van. De ettől még vannak bena emberek akik egyszerűen nem tudnak esni. Én 5x tapaszkodtam fel az aszfaltrol miután különböző sebesegekkel eldobtam a motort. Tizenévesen, gyerekként nyilván estem-keltem, egyes sérülések hege csak betoltott 25 év után kezdett elhalvanyulni. De törni megse tort el soha semmim. Mostmeg reméljük már nem is fog, fiatalabb nem leszek :D

Quote (cowding @ Feb 16 2023 08:12pm)
12 évesen leestem egy fűzfáról rá a kezemre kb 2.5 méterről eltörtem a bal csuklóm
4 hónap gipsz után konstatálták hogy nem tett jót neki hogy gipszes kézzel mászókáztam etc, rosszul forrt össze -> eltörték műtétileg + szögezés
snowboard kb 15 évesen, fentebb említett bal csukló/alkartörés
motornak elszakadt a lánca kanyar közben, leblokkolt a hátsó kerék és ráesett a motor a lábamra

fáról leesés volt leginkább saját hiba, jeges sípályán szarul esni meg műszaki hibás motor eléggé kockadobás imo


Tfw elég kockadobas volt az is amikor a külső sávban motoroztam erre belsőből srác bekanyarodott :D Mármint jobbra, azaz rajtam keresztül. Szerencsére csak 70el mentem meg volt hova eldobni a motort és csúszni.

Quote (anyd @ Feb 16 2023 08:57pm)
Budapesten annyit érsz vele mint az a maserati ami multkor a 22 éves kocsim mögött hangosan araszolt a dugóban, esetleg egy robogónak van értelme


Azért vannak olyan endurok amikkel simán tudsz városozni. KTM Duke 590 mondjuk de akár 390 is boven elég és valamennyire föld úton is lehet csapatni. Mondjuk én egy kanape robogót vennek ingazasra/varosozasra mert az mindenkinek kényelmes (mmint utasodnak is) és vennek egy crosst a foldutakra mert mégiscsak az való azert oda.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 18 2023 12:26am
Facebook másodszorra tilt le a héten, pedig semmi olyat nem csináltam mint amit eddig nem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 18 2023 01:57am
6 eve snowboardozok, semmim nem tort el, aki meg groomed reszen osszetori magat vagy elesik, az menjen inkabb a zold palyara gyakorolni. Parkban mondjuk mar lattam labtorest, bordatorest, meg kifordult vallakat.
Valaki kerdezte hogy mi a kulonbseg snowboard meg sieles kozott, snowboardon sokkal kotottebb leszel mert egy lapra vagy becsatolva, sielesnel meg sokkal gyorsabban lehet iranyt valtani, sieles gyorsabb, mogulokat jobban lehet szlalomozni, de mellette a cipo kurva gaz hogy nem lehet benne normalisan setalni es csak single purpose, snowboard bakancsok sokkal kenyelmesebbek. Snowboardozas nehezebb, de a cool factor sokkal nagyobb.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 18 2023 02:07am






Faszomnak van kedve atmeretezni.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 18 2023 03:27am
se sielni nem tudok, se snowboardozni
nice nyomor
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 18 2023 04:59am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 18 2023 10:27am)
se sielni nem tudok, se snowboardozni
nice nyomor


Én lehet hogy tudok de sose próbáltam
Mindig is zsugori voltam ilyenre költeni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 18 2023 06:54am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 18 2023 10:27am)
se sielni nem tudok, se snowboardozni
nice nyomor


en popsisielni tudok, az mennyire cool factor? B)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 18 2023 01:42pm
Quote (Smat @ Feb 18 2023 08:57am)
6 eve snowboardozok, semmim nem tort el, aki meg groomed reszen osszetori magat vagy elesik, az menjen inkabb a zold palyara gyakorolni. Parkban mondjuk mar lattam labtorest, bordatorest, meg kifordult vallakat.
Valaki kerdezte hogy mi a kulonbseg snowboard meg sieles kozott, snowboardon sokkal kotottebb leszel mert egy lapra vagy becsatolva, sielesnel meg sokkal gyorsabban lehet iranyt valtani, sieles gyorsabb, mogulokat jobban lehet szlalomozni, de mellette a cipo kurva gaz hogy nem lehet benne normalisan setalni es csak single purpose, snowboard bakancsok sokkal kenyelmesebbek. Snowboardozas nehezebb, de a cool factor sokkal nagyobb.


20 éve sielek meg kb 10 óta tudok boardozni de a cipőn kivül (mondjuk az elég +++) nem tudok felhozni érvet hogy miért jobb a board ha nem vesszük bele a cool faktort etc csak szimplán a havon menést
haverok miatt tanultam meg boardozni is mert elég inkonvinient vegyes csapatként csúszni de magamtól 10 böl 9x sielnék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1466046614662466346644765Next
Add Reply New Topic New Poll