d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1465946604661466246634765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 16 2023 12:45pm
Quote (Vismajor @ Feb 16 2023 07:39pm)
Tfw nem is értem mit csinálnak emberek

Motorozom 5 éve, de amugyis aktív életet éltem mindig és egy csonthartya gyulladást tudok felmutatni


Azért ebben a véletlen is szerepet játszik
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 16 2023 01:12pm
Quote (anyd @ Feb 16 2023 06:45pm)
Tfw még soha nem tört el semmim


Quote (Vismajor @ Feb 16 2023 07:39pm)
Tfw nem is értem mit csinálnak emberek

Motorozom 5 éve, de amugyis aktív életet éltem mindig és egy csonthartya gyulladást tudok felmutatni


12 évesen leestem egy fűzfáról rá a kezemre kb 2.5 méterről eltörtem a bal csuklóm
4 hónap gipsz után konstatálták hogy nem tett jót neki hogy gipszes kézzel mászókáztam etc, rosszul forrt össze -> eltörték műtétileg + szögezés
snowboard kb 15 évesen, fentebb említett bal csukló/alkartörés
motornak elszakadt a lánca kanyar közben, leblokkolt a hátsó kerék és ráesett a motor a lábamra

fáról leesés volt leginkább saját hiba, jeges sípályán szarul esni meg műszaki hibás motor eléggé kockadobás imo
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 16 2023 01:17pm
Quote (cowding @ Feb 16 2023 08:12pm)
12 évesen leestem egy fűzfáról rá a kezemre kb 2.5 méterről eltörtem a bal csuklóm
4 hónap gipsz után konstatálták hogy nem tett jót neki hogy gipszes kézzel mászókáztam etc, rosszul forrt össze -> eltörték műtétileg + szögezés
snowboard kb 15 évesen, fentebb említett bal csukló/alkartörés
motornak elszakadt a lánca kanyar közben, leblokkolt a hátsó kerék és ráesett a motor a lábamra

fáról leesés volt leginkább saját hiba, jeges sípályán szarul esni meg műszaki hibás motor eléggé kockadobás imo


Motort nem véletlen hívják guruló koporsónak azért, minden motoros ismerősömnek volt már kisebb nagyobb balesete, én fosnék tőle
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 16 2023 01:24pm
Quote (anyd @ Feb 16 2023 08:17pm)
Motort nem véletlen hívják guruló koporsónak azért, minden motoros ismerősömnek volt már kisebb nagyobb balesete, én fosnék tőle


yep kibaszott veszélyes, szerencsére jó protektorba+sisakba voltam meg 25-el estem igy _csak_ a lábam tört el
csak sajnos kibaszott jó érzés motoron menni és nem nagyon lehet helyettesíteni vagy hogy mondjam

én is gondolkodom hogy ujra kéne szerezni egyet igy vidékre, talán crossozni biztonságosabb (könnyebb a motor maga meg puhábbra esel) valamivel de azért úgysem egy tankban ülsz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 16 2023 01:32pm
Quote (cowding @ Feb 16 2023 08:24pm)
yep kibaszott veszélyes, szerencsére jó protektorba+sisakba voltam meg 25-el estem igy _csak_ a lábam tört el
csak sajnos kibaszott jó érzés motoron menni és nem nagyon lehet helyettesíteni vagy hogy mondjam

én is gondolkodom hogy ujra kéne szerezni egyet igy vidékre, talán crossozni biztonságosabb (könnyebb a motor maga meg puhábbra esel) valamivel de azért úgysem egy tankban ülsz


Egy jó kis enduro, amivel lehet menni a kis erdőkbe, azt adnám én is, de hogy forgalomba menjek vele, vagy amiket szoktam látni, pályára, az big nono
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2023 01:36pm
Quote (cowding @ 16 Feb 2023 20:24)
yep kibaszott veszélyes, szerencsére jó protektorba+sisakba voltam meg 25-el estem igy _csak_ a lábam tört el
csak sajnos kibaszott jó érzés motoron menni és nem nagyon lehet helyettesíteni vagy hogy mondjam

én is gondolkodom hogy ujra kéne szerezni egyet igy vidékre, talán crossozni biztonságosabb (könnyebb a motor maga meg puhábbra esel) valamivel de azért úgysem egy tankban ülsz


+++
kis kirándulgatós memelésnek kurva jó fless lehet, egyszer én is beruházok sztem, de így forgalomba budapesten, vagy autopályára max akkor ha megakarok halni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 16 2023 01:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 16 2023 08:36pm)
+++
kis kirándulgatós memelésnek kurva jó fless lehet, egyszer én is beruházok sztem, de így forgalomba budapesten, vagy autopályára max akkor ha megakarok halni


Budapesten annyit érsz vele mint az a maserati ami multkor a 22 éves kocsim mögött hangosan araszolt a dugóban, esetleg egy robogónak van értelme
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 16 2023 02:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Feb 2023 20:36)
+++
kis kirándulgatós memelésnek kurva jó fless lehet, egyszer én is beruházok sztem, de így forgalomba budapesten, vagy autopályára max akkor ha megakarok halni


mennyivel jobb erdoben 1 faba csapodni, mint forgalomban 1 autonak? random bukkano mindenhol rabaszos tud lenni imo, de nem ultem meg eletemben motoron
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 16 2023 02:16pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 16 2023 09:11pm)
mennyivel jobb erdoben 1 faba csapodni, mint forgalomban 1 autonak? random bukkano mindenhol rabaszos tud lenni imo, de nem ultem meg eletemben motoron


A fa legalább nem hagy ott
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 16 2023 02:42pm
Quote (anyd @ 16 Feb 2023 21:16)
A fa legalább nem hagy ott


ja, viszont nincs is ott senki mas valszeg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1465946604661466246634765Next
Add Reply New Topic New Poll