Quote (anyd @ Feb 16 2023 06:45pm)
Tfw még soha nem tört el semmim
Quote (Vismajor @ Feb 16 2023 07:39pm)
Tfw nem is értem mit csinálnak emberek
Motorozom 5 éve, de amugyis aktív életet éltem mindig és egy csonthartya gyulladást tudok felmutatni
12 évesen leestem egy fűzfáról rá a kezemre kb 2.5 méterről eltörtem a bal csuklóm
4 hónap gipsz után konstatálták hogy nem tett jót neki hogy gipszes kézzel mászókáztam etc, rosszul forrt össze -> eltörték műtétileg + szögezés
snowboard kb 15 évesen, fentebb említett bal csukló/alkartörés
motornak elszakadt a lánca kanyar közben, leblokkolt a hátsó kerék és ráesett a motor a lábamra
fáról leesés volt leginkább saját hiba, jeges sípályán szarul esni meg műszaki hibás motor eléggé kockadobás imo