Quote (fahrii @ 23 Dec 2013 15:16)
widget? Minek?
Neked nem azzal van gond h osszetorted a telefont es a cserekeprnyo nem működik ujabb verzión? Ennek nem hiszem h sok köze a wphez.
Billentyű reszt nem is ertem, wpnek van messze a legkezreallobb/legjobb billentyűzete.
én space helyett folyamatosan ,-t nyomkodok
bár szerintem 2 nap és beleszokok
amúgy nekem kurvára bejön ez a WP, hihetetlen gyors, kényelmes, faszán működik rajta minden