d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1465466467468469660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 23 2013 05:49am
nekem miota wp telom van nagyon meg vagyok elégedve vele

nekem sokkal letisztultabb mint egy droid telo. Most nyomkodtam a barátnőmét és agyfaszt is kaptam tőle.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 23 2013 05:50am
Quote (Inakwo @ Dec 23 2013 11:49am)
nekem miota wp telom van nagyon meg vagyok elégedve vele

nekem sokkal letisztultabb mint egy droid telo. Most nyomkodtam a barátnőmét és agyfaszt is kaptam tőle.


én is így voltam vele, aztán egy idő után meg már hiányoltam a ++t
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2013 08:16am
Quote (Akizk @ 23 Dec 2013 13:42)
akkor meséld el, hogy lehet upgradelni a FW-t úgy, hogy működjön is utána a telefon^^

am volt nálam 1 uptodate 920 v 925 attól sem ájultam el


tud már widgetet, VPN-t? azt a billentyűt érzékeli amit nyomok? vagy az auto elforgatás kikapcsolásáig jutottak? :D


widget? Minek?
Neked nem azzal van gond h osszetorted a telefont es a cserekeprnyo nem működik ujabb verzión? Ennek nem hiszem h sok köze a wphez.
Billentyű reszt nem is ertem, wpnek van messze a legkezreallobb/legjobb billentyűzete.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 23 2013 08:19am
Quote (fahrii @ 23 Dec 2013 15:16)
widget? Minek?
Neked nem azzal van gond h osszetorted a telefont es a cserekeprnyo nem működik ujabb verzión? Ennek nem hiszem h sok köze a wphez.
Billentyű reszt nem is ertem, wpnek van messze a legkezreallobb/legjobb billentyűzete.


én space helyett folyamatosan ,-t nyomkodok :(
bár szerintem 2 nap és beleszokok

amúgy nekem kurvára bejön ez a WP, hihetetlen gyors, kényelmes, faszán működik rajta minden
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 23 2013 08:44am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Dec 2013 15:19)
én space helyett folyamatosan ,-t nyomkodok :(
bár szerintem 2 nap és beleszokok

amúgy nekem kurvára bejön ez a WP, hihetetlen gyors, kényelmes, faszán működik rajta minden


No offense de egy symbian után bármi jó.

e: ezzel nem azt mondom hogy rossz a WP hanem hogy szar a symbian.

This post was edited by HunIndex on Dec 23 2013 08:44am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 23 2013 08:47am
Quote (HunIndex @ 23 Dec 2013 15:44)
No offense de egy symbian után bármi jó.

e: ezzel nem azt mondom hogy rossz a WP hanem hogy szar a symbian.


igazából nekem a symbiannal se volt semmi gondom, amire használtam a telefont arra tökéletes volt
azért vettem újat, mert most volt píz + ha már ilyen olcsó miért ne
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 23 2013 08:57am
Quote (fahrii @ 23 Dec 2013 16:16)
widget? Minek?
Neked nem azzal van gond h osszetorted a telefont es a cserekeprnyo nem működik ujabb verzión? Ennek nem hiszem h sok köze a wphez.
Billentyű reszt nem is ertem, wpnek van messze a legkezreallobb/legjobb billentyűzete.


minek? lol
ki lett cserélve gyárira, fos és kész
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2013 09:04am
Quote (Akizk @ 23 Dec 2013 16:57)
minek? lol
ki lett cserélve gyárira, fos és kész


Nokia firmware van elbaszva, ez nem a wp hibája.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 23 2013 04:08pm
Quote (fahrii @ 23 Dec 2013 17:04)
Nokia firmware van elbaszva, ez nem a wp hibája.


dehát a microsoft vette meg, azmeg = wp
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 04:16pm
Quote (Akizk @ 24 Dec 2013 00:08)
dehát a microsoft vette meg, azmeg = wp


egyszer a közeljövőben

és az aláírás után se 1 nap múlva lesz a microsoft által megmunkált kézműves firmware rajta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1465466467468469660Next
Add Reply New Topic New Poll