d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14654664674684695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Sep 1 2010 12:26pm
Quote (ElCapitano @ Sep 1 2010 06:21pm)
Ja hogy melyik star mennyit ér? Azt nekem is elküldhetné valaki msnen. :D


btw a star árak nem változnak? infláció vagy ilyesmi?:D évente + 50fg v vmi?:D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 1 2010 12:27pm
Quote (ElCapitano @ 1 Sep 2010 20:21)
Ja hogy melyik star mennyit ér? Azt nekem is elküldhetné valaki msnen. :D


inb4 ban

és nekem is mert quotollak
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 1 2010 12:28pm
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?

Még dollárban is több százezer lol
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 1 2010 12:29pm
Quote (ace07 @ 1 Sep 2010 20:28)
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?

Még dollárban is több százezer lol


és mindezek ellenére is mennyire kibaszott szar a sub
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 1 2010 12:31pm
Quote (ace07 @ 1 Sep 2010 20:28)
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?

Még dollárban is több százezer lol


Egy kisebbfajta házikóra futotta talán neki.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 1 2010 12:31pm
egy japán ember elindult hogy "körbemotorozza a földet"
szibérián keresztül jött magyarország felé, erre itt ellopták a motorját :D
biztos cigók
Sep 1 2010 12:31pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Sep 1 2010 12:32pm
Quote (Rezs @ Sep 1 2010 06:31pm)
egy japán ember elindult hogy "körbemotorozza a földet"
szibérián keresztül jött magyarország felé, erre itt ellopták a motorját :D
biztos cigók


ez komoly?: DDD
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 1 2010 12:32pm
Quote (Xrd @ Sep 1 2010 06:32pm)
ez komoly?: DDD


most volt a tévében
Sep 1 2010 12:32pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev14654664674684695001Next
Closed New Topic New Poll