☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
465
466
467
468
469
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575043
Replies: 50000
Track Topic
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#4661
Sep 1 2010 12:26pm
Quote (ElCapitano @ Sep 1 2010 06:21pm)
Ja hogy melyik star mennyit ér? Azt nekem is elküldhetné valaki msnen.
btw a star árak nem változnak? infláció vagy ilyesmi?:D évente + 50fg v vmi?:D
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#4662
Sep 1 2010 12:27pm
Quote (ElCapitano @ 1 Sep 2010 20:21)
Ja hogy melyik star mennyit ér? Azt nekem is elküldhetné valaki msnen.
inb4 ban
és nekem is mert quotollak
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#4663
Sep 1 2010 12:28pm
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?
Még dollárban is több százezer lol
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#4664
Sep 1 2010 12:29pm
Quote (ace07 @ 1 Sep 2010 20:28)
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?
Még dollárban is több százezer lol
és mindezek ellenére is mennyire kibaszott szar a sub
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#4665
Sep 1 2010 12:31pm
Quote (ace07 @ 1 Sep 2010 20:28)
amúgy valaki kiszámolta, hogy kb a top 50 donor minimum mennyit adakozhatott Njagnak?
Még dollárban is több százezer lol
Egy kisebbfajta házikóra futotta talán neki.
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#4666
Sep 1 2010 12:31pm
egy japán ember elindult hogy "körbemotorozza a földet"
szibérián keresztül jött magyarország felé, erre itt ellopták a motorját
biztos cigók
#4667
Sep 1 2010 12:31pm
Inappropriate Post Content
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#4668
Sep 1 2010 12:32pm
Quote (Rezs @ Sep 1 2010 06:31pm)
egy japán ember elindult hogy "körbemotorozza a földet"
szibérián keresztül jött magyarország felé, erre itt ellopták a motorját
biztos cigók
ez komoly?: DDD
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#4669
Sep 1 2010 12:32pm
Quote (Xrd @ Sep 1 2010 06:32pm)
ez komoly?: DDD
most volt a tévében
#4670
Sep 1 2010 12:32pm
Inappropriate Post Content
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
465
466
467
468
469
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact