Quote (cowding @ 16 Feb 2023 14:59)
gondolom van olyan eset hogy bent kell hagyni, nekem kezemből is kiszedték a 3 szöget meg a lábamból is a 40 centis velőűrszeget + 4 csavart
azt mondták elvileg bent is lehetne hagyni (főleg ha mondjuk 70 meg a halál közt lennék) de ilyen fiatalon még több komplikációt okozhat hosszútávon (lemorzsolódik és titánium szilánk/por kerül oda ahova nem kéne, esetleges következő nagyerejű törésnél ha ugy törik/ékelődik akkor amputálás etc) ugyh kiszedettem
ha fiatal vagy a novekedes miatt sem maradhat benn
bennem 1 ev alatt is elferdult es eleg szar volt kiszedni
e: 10+mutet mellett is eletem legszarabb elmenye ahogy a csavar csikorog acsontjaimban es az egesz testemben erzem
talan honapos fekvogipszet szekrekedessel nem uberelni, de azon kivul mindent
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Feb 2023 16:46)
mi történt?
én így szoktam járni síelni, de sose láttam - mindig csak ezt a végeredményét -, éreztem a veszélyét annak, hogy ilyenmód pofára essek és sosem értettem, hogy hogy szokott sikerülni az embereknek
mész 80-al és egyszercsak random zakózol egyet, vagy hogy kell ezt elképzelni
nem lehet mindenki olyan jo hogy csak random zakozhasson
This post was edited by SteelMeetsSteel on Feb 16 2023 10:16am