Quote (Ghostmasterq @ Feb 16 2023 02:22pm)
Durva amúgy hogy fájdalom kb. Semmit nincs, fájdalom csillapíto nelkul is elvagyok (egyelőre?)
már gyogyuló csonttörés nem olyan vészes, a törés pillanata meg a műtött sebből a drain kiszedése volt nekem fájdalmas (kezem meg lábam is volt már csavarozva), de a begyógyult helye a csavaroknak ilyen ideg zsibongást csinál ha megnyomod/ütöd majd jopár évig (effektive x uj könyököd lesz)