d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1465746584659466046614765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 16 2023 03:03am
összetörtem a jobb karom ausztriában snowboard közben
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 16 2023 03:42am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Feb 2023 12:03)
összetörtem a jobb karom ausztriában snowboard közben


gg, legalább biztosítást kötöttél?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 16 2023 03:50am
Quote (MarcusD @ 16 Feb 2023 10:42)
gg, legalább biztosítást kötöttél?


jep, volt jó móka intézni tho
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2023 04:22am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Feb 2023 10:50)
jep, volt jó móka intézni tho


törés, repedés? megúsztad simán 4 hét gipsszel? jobbulást amúgy
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 16 2023 06:31am
Quote (Fej @ 16 Feb 2023 11:22)
törés, repedés? megúsztad simán 4 hét gipsszel? jobbulást amúgy


Műtét, sín csavarok. 5 nap kórház
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 16 2023 06:57am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 16 2023 01:31pm)
Műtét, sín csavarok. 5 nap kórház


azt akkor sikerült rendesen rektelni, jobbulást
csak 10 évig érzékeny a csavarok helye np
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 16 2023 07:22am
Quote (cowding @ 16 Feb 2023 13:57)
azt akkor sikerült rendesen rektelni, jobbulást
csak 10 évig érzékeny a csavarok helye np


Durva amúgy hogy fájdalom kb. Semmit nincs, fájdalom csillapíto nelkul is elvagyok (egyelőre?)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 16 2023 07:28am
minek ment oda?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 16 2023 07:35am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 16 2023 02:22pm)
Durva amúgy hogy fájdalom kb. Semmit nincs, fájdalom csillapíto nelkul is elvagyok (egyelőre?)


már gyogyuló csonttörés nem olyan vészes, a törés pillanata meg a műtött sebből a drain kiszedése volt nekem fájdalmas (kezem meg lábam is volt már csavarozva), de a begyógyult helye a csavaroknak ilyen ideg zsibongást csinál ha megnyomod/ütöd majd jopár évig (effektive x uj könyököd lesz)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2023 07:48am
Quote (cowding @ 16 Feb 2023 14:35)
már gyogyuló csonttörés nem olyan vészes, a törés pillanata meg a műtött sebből a drain kiszedése volt nekem fájdalmas (kezem meg lábam is volt már csavarozva), de a begyógyult helye a csavaroknak ilyen ideg zsibongást csinál ha megnyomod/ütöd majd jopár évig (effektive x uj könyököd lesz)


ha összeforrt a csont ezeket a csavarokat kiveszik később? vagy ez a töréstől függ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1465746584659466046614765Next
Add Reply New Topic New Poll