Quote (cowding @ Feb 5 2023 07:14pm)
hát november végén adtuk be a hitelkérelmet ugy h az adásvételi határideje jan 27 volt és igyis kicsuszott belőle a retkes cib szóval jah, lehetett volna jobb de azért sirni nincs pofám
meg gondolom nem az utolsó fideszes pénzszorások voltak ezek, ofc felveszünk mindent is majd, főleg h rét aka. aranykoronás a másik telek, nekem már amugy is van 10ha föld a tisza mellett ugyhogy soon aranykalászos gazda végtelen eus támogatás
csak ilyen gány alaprajzom van egyelőre ugyh gl, de jah nagyok a szobák meg a nappali/étkező is, az egyik szobába megy egy beépitett gardrób
37 volt a vége, 45 röl indultunk
https://i.imgur.com/o44Dt8Z.pnggg nektek is, a gépészetre zselé vagyok de majd apránként, igy támogatás nélkül esélytelen volt nálunk napelem + hőszivattyú atm meg 100 millába nem is gondolkodtunk soha, nekünk igy a 60 volt a teteje és akkor az szólaljon meg, vagy 40 körül és akkor felujitunk és még marad is (kéne egy nagyobb kocsi is ugye ezt is beszéltük multkor)
E/ lemaradt h mi a butor
Összes ágy, szekrény, vitrin, polc, szék etc amit el tudsz képzelni
2 tuzhely, 1 nagy fagyaszto, mosogatogep
Tüzifa, faanyag, vas(zartszelvenyek, csovek) egyeb baszasok overall kb 2m ft ertekben
Ja meg van egy kb 30m2 műhely szigetelve ipari árammal, egy különálló krumplis pince, filagoria, rengeteg gyümölcsfa etc etc felsorolni is sok
Lőttem ma pár drónképet
https://i.imgur.com/eIWdTna.jpghttps://i.imgur.com/77j2tNE.jpgQuote
gg nektek is, a gépészetre zselé vagyok de majd apránként, igy támogatás nélkül esélytelen volt nálunk napelem + hőszivattyú atm meg 100 millába nem is gondolkodtunk soha, nekünk igy a 60 volt a teteje és akkor az szólaljon meg, vagy 40 körül és akkor felujitunk és még marad is
Én se gondolkodtam volna 100 millába, ha 40 percre kerestem volna házat a várshatártól. Alapból Pesten akartunk lakni, szal gondolhatod. De ott meg olyan árak voltak, hogy 60-65m a felujitandó... És akkor ott belesétálhatsz akármibe. Ja, és nem is 17 ker kertvárosi környezetben hanem inkább XX ker meg XIX.
És akkor volt ugye kedvezményes zöldhitel, a lakáshitel már akkor is 5-6% volt. igy ha 80 millás vételár annyira jött ki kb mint a 60 millás felújitandó. Számoltam sokat, legjobb esetben is 10 millával vagyok benne a felújitandóval ha 50 milláért sikerül vennem és a főbb komponenseket (talapzat, falak, padló, tető) nem kell bántani. Szal elengedtük, pedig mi se akartunk épitkezni, nagyon nem.