Quote (ElCapitano @ 1 Sep 2010 20:08)
De mi a faszt csinált?

De te aszem képet küldtél vkinek njagról.

Csak akartam.

Jó régen volt már. ^^ 2008 júliusban.
Btw, mi volt ez a kép, amit mindenki editelt, és suspizták érte Cpt_Ghostot?
/e Közben visszaolvastam,
Quote (Saenchai @ 1 Sep 2010 20:10)
szerintem a donorstaros kép
ezért 20 nap suspend?
This post was edited by Sajage on Sep 1 2010 12:13pm