d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1463464465466467660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 21 2013 12:35pm
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 20:33)
ja, csak az S4 nőknek való :(


true
anyámnak is az van

s3 >>
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 12:37pm
Xperia Z vagy Z1 lesz eddig.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 12:38pm
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 19:37)
Xperia Z vagy Z1 lesz eddig.


nezd meg az osszehasonlito tablazatot amit kuldtem meg olvass 1-2 tesztet aztan amelyik jobban tetszik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 21 2013 12:45pm
Quote (Vismajor @ 21 Dec 2013 20:34)
note2 vagy 3 then


Quote (RRC @ 21 Dec 2013 20:35)
true
anyámnak is az van

s3 >>


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 22 2013 01:20pm
Milyen programokat használtok wp-n? Mit érdemes használni?

valami normális zenelejatszo kene

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 22 2013 01:25pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 22 2013 02:47pm
Quote (Ghostmasterq @ 22 Dec 2013 21:20)
Milyen programokat használtok wp-n? Mit érdemes használni?

valami normális zenelejatszo kene


programok WP-re? :D speedtest/fieldtest/email ezek amiket használok, másra nem jó :DDDD ja meg a képernyőkép^^
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 22 2013 03:00pm
Quote (Akizk @ 22 Dec 2013 22:47)
programok WP-re? :D speedtest/fieldtest/email ezek amiket használok, másra nem jó :DDDD ja meg a képernyőkép^^


android masterrace pls :D

mit nem tudok megcsinálni a telefonomon?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 22 2013 03:01pm
Quote (Anarkin @ 22 Dec 2013 23:00)
android masterrace pls :D

mit nem tudok megcsinálni a telefonomon?


a rubikkockát nem tudod kirakni pl.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 22 2013 03:18pm
Quote (ace07 @ Dec 21 2013 08:33pm)
ja, csak az S4 nőknek való :(


true
nekem is az van
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 22 2013 04:04pm
Quote (Anarkin @ Dec 22 2013 09:00pm)
android masterrace pls :D

mit nem tudok megcsinálni a telefonomon?


neked ment a nevjegy sync gmail fiokba?
ott a kezemben a wp8 telo, beallitottam rajta egy google fiokot, bemasztam a beallitasokba, nevjegyzek pipalva volt. lenyomva tartom a gombot, szinkronizal
5 perc mulva raneztem a gmail cimtarra es tok ures volt. ha fejrealltam se volt hajlando felszinkronizalni a nevjegyeket :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1463464465466467660Next
Add Reply New Topic New Poll