Quote (Saenchai @ 1 Sep 2010 19:05)
pedig van
De mi a faszt csinált?

Quote (Sajage @ 1 Sep 2010 19:07)
Szerintem simán van. Én egyszer tapasztaltam egy 2 hetes suspit. ^^
De te aszem képet küldtél vkinek njagról.
This post was edited by ElCapitano on Sep 1 2010 12:09pm