d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1463464465466467512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 21 2010 04:55am
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 12:39)
ujpest központban ami van gyrosos, azoknál mind lehet rendelni, legalábbis tesom onnan szokott
nem fogom elmondani, ezekszerint vmi nagy tudás birtokában vagyok, és senkivel sem osztom meg :ph34r:


De gondolom ezek II/a-ba nem nagyon szállítanak, ha meg igen, akkor kurva sokat felszámolnak érte. : (
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 21 2010 10:55am)
De gondolom ezek II/a-ba nem nagyon szállítanak, ha meg igen, akkor kurva sokat felszámolnak érte. : (


el kell, hogy szomoritsalak megint... :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 21 2010 04:58am
Quote (RedBlueDevils @ 21 Jul 2010 12:55)
üss meg teállat


vannak törtön is normálisak


jó kevesen:'D
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 21 2010 04:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jul 2010 12:58)
jó kevesen:'D


pont elég:D
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 21 2010 06:15am
végre free torrent lett rubint réka 20 perc önmagadért, azonnal kiszúrtam és beraktam

egy kis fitnesz ingyen ;)

e: most nézem hogy csak 2 seed van :cry:

This post was edited by sunnymarcell on Jul 21 2010 06:15am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 21 2010 06:16am
Quote (sunnymarcell @ 21 Jul 2010 13:15)
végre free torrent lett rubint réka 20 perc önmagadért, azonnal kiszúrtam és beraktam

egy kis fitnesz ingyen ;)

e: most nézem hogy csak 2 seed van :cry:


most ugye viccelsz?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 21 2010 06:18am
Quote (Inakwo @ 21 Jul 2010 14:16)
most ugye viccelsz?


Remélem nem, ráférne egy kis torna.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 21 2010 06:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 Jul 2010 13:18)
Remélem nem, ráférne egy kis torna.


na de rubint rékára?

:rofl:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 21 2010 06:21am
Quote (Inakwo @ 21 Jul 2010 14:19)
na de rubint rékára?

:rofl:


Inkább mint micimackóra...
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 21 2010 06:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 Jul 2010 14:21)
Inkább mint micimackóra...


micimackót fikázod?

pokolra fogsz jutni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1463464465466467512Next
Closed New Topic New Poll