Quote (sylke @ 21 Jul 2010 12:39)
ujpest központban ami van gyrosos, azoknál mind lehet rendelni, legalábbis tesom onnan szokott
nem fogom elmondani, ezekszerint vmi nagy tudás birtokában vagyok, és senkivel sem osztom meg

De gondolom ezek II/a-ba nem nagyon szállítanak, ha meg igen, akkor kurva sokat felszámolnak érte. : (