d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1462463464465466532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 4 2018 02:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Dec 2018 20:22)
Btw itt az a progress, ha hosszutavu baratnod lesz, vagy ha kurod szazaval a csajokat?
:D


hozzám képest már az is progress ha sikeres randid van egy nő jellegű személlyel
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2018 02:59pm
Quote (MarcusD @ 4 Dec 2018 22:31)
hozzám képest már az is progress ha sikeres randid van egy nő jellegű személlyel


nekem az is, ha valaki visszavalaszol
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2018 03:14pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 4 2018 09:22pm)
Btw itt az a progress, ha hosszutavu baratnod lesz, vagy ha kurod szazaval a csajokat?
:D


mivel ez teljesen a te belief systemedtöl függ, ezert csak magadnak tudod megvalaszolni a kerdesedet
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 4 2018 03:40pm
az is progress ha mesh visszair ofc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2018 06:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Dec 2018 20:22)
Btw itt az a progress, ha hosszutavu baratnod lesz, vagy ha kurod szazaval a csajokat?
:D


En mar megnyertem a jatekot, hazas vagyok.
Get on my level.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2018 11:18pm
Quote (Smat @ Dec 5 2018 01:35am)
En mar megnyertem a jatekot, hazas vagyok.
Get on my level.


Aki elvalt az ng+ modban tolja?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2018 11:44pm
Quote (Smat @ 5 Dec 2018 01:35)
En mar megnyertem a jatekot, hazas vagyok.
Get on my level.


Eleve easy módban nyomtad és kép sincsen... Szóval még rezeg a léc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2018 11:57pm
Quote (TassassinHc @ 5 Dec 2018 05:44)
Eleve easy módban nyomtad és kép sincsen... Szóval még rezeg a léc


Facebookomon van millio kep, aki meg nincs fent a facebookomon az egy csicska gyasz sinter ozdi kocsog lel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2018 11:58pm
Szerintem az orult szoszi elegge odavan ertem.
Imadom, olyan cuki :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 5 2018 12:18am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Dec 2018 07:58)
Szerintem az orult szoszi elegge odavan ertem.
Imadom, olyan cuki :)


invokalom szenat, hogy emlekeztesse ezt a szerencsetlent milyenek is a nok es mi lesz a vege ha nem vigyaz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1462463464465466532Next
Add Reply New Topic New Poll