Quote (RRC @ Jan 14 2013 02:40pm)
amikor en elkezdtem az egeszet, akkor az elso edzes utan majdnem elajultam, remegtem, 3 napos izomlaz etc.
mondjuk tenyleg minuszrol indultam, nem is nullarol
azért valami fokozatosság nem árt, de én kezdőnek gondolom azt is, aki 3 hónapja edz és annyi idő már szerintem elég lehet, hogy valaki belerázódjon kicsit a dolgokba
Volt, amikor megpróbáltam napi 2x edzeni ... nah az durva volt, főleg meló mellett. Csütörtök felé, már nagyon kész voltam és kb edzés után ájultam is be az ágyba.