d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14624634644654661257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 14 2013 07:43am
Quote (RRC @ Jan 14 2013 02:40pm)
amikor en elkezdtem az egeszet, akkor az elso edzes utan majdnem elajultam, remegtem, 3 napos izomlaz etc.

mondjuk tenyleg minuszrol indultam, nem is nullarol


azért valami fokozatosság nem árt, de én kezdőnek gondolom azt is, aki 3 hónapja edz és annyi idő már szerintem elég lehet, hogy valaki belerázódjon kicsit a dolgokba

Volt, amikor megpróbáltam napi 2x edzeni ... nah az durva volt, főleg meló mellett. Csütörtök felé, már nagyon kész voltam és kb edzés után ájultam is be az ágyba.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2013 07:45am
Quote (beni @ 14 Jan 2013 14:43)
azért valami fokozatosság nem árt, de én kezdőnek gondolom azt is, aki 3 hónapja edz és annyi idő már szerintem elég lehet, hogy valaki belerázódjon kicsit a dolgokba

Volt, amikor megpróbáltam napi 2x edzeni ... nah az durva volt, főleg meló mellett. Csütörtök felé, már nagyon kész voltam és kb edzés után ájultam is be az ágyba.


kezdőként első pár hónapba inkább egy átmozgató edzéstervet kéne csinálni hogy hozzászoktassa magát a terheléshez

napi 2 meg jó nagy hülyeség :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 14 2013 07:48am
Quote (fahrii @ Jan 14 2013 02:45pm)
kezdőként első pár hónapba inkább egy átmozgató edzéstervet kéne csinálni hogy hozzászoktassa magát a terheléshez

napi 2 meg jó nagy hülyeség :D


Egyszer futottam és mellette kempo/box vagy konditerem volt. Nem hülyeség a napi kettő, csak rutint és teljes odaadást kíván ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2013 07:49am
Quote (fahrii @ Jan 14 2013 02:45pm)
kezdőként első pár hónapba inkább egy átmozgató edzéstervet kéne csinálni hogy hozzászoktassa magát a terheléshez

napi 2 meg jó nagy hülyeség :D


tfw azért nem jársz kondiba mert egyedül vagy, lófaszt se értesz hozzá, és igy kedved sincsen
badfeel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2013 07:49am
Quote (beni @ 14 Jan 2013 14:48)
Egyszer futottam és mellette kempo/box vagy konditerem volt. Nem hülyeség a napi kettő, csak rutint és teljes odaadást kíván ^^


meg soksok anabolikus zsömlét

Quote (Vismajor @ 14 Jan 2013 14:49)
tfw azért nem jársz kondiba mert egyedül vagy, lófaszt se értesz hozzá, és igy kedved sincsen
badfeel


kezdőknek elég nehéz is, sok elhivatottság kell hogy ne hagy abba 1-2 hónap után, de hidd el megéri

This post was edited by fahrii on Jan 14 2013 07:51am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 14 2013 08:00am
Quote (Vismajor @ Jan 14 2013 02:49pm)
tfw azért nem jársz kondiba mert egyedül vagy, lófaszt se értesz hozzá, és igy kedved sincsen
badfeel


ezernyi terem van, ahol ingyenesen írnak neked edzéstervet vagy megmutatják, hogyan kell használni a gépeket

amúgy elég felmenni a bodybuilder.hu-ra leszedni egy kezdő edzéstervet, csinálni egy hónapig aztán majd belejössz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2013 08:01am
Quote (beni @ Jan 14 2013 03:00pm)
ezernyi terem van, ahol ingyenesen írnak neked edzéstervet vagy megmutatják, hogyan kell használni a gépeket

amúgy elég felmenni a bodybuilder.hu-ra leszedni egy kezdő edzéstervet, csinálni egy hónapig aztán majd belejössz


befejezém a "legyen jobb a gépem" jövő tervet aztán nekiállok kipattintani magam
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 14 2013 08:13am
Quote (Vismajor @ Jan 14 2013 03:01pm)
befejezém a "legyen jobb a gépem" jövő tervet aztán nekiállok kipattintani magam


hallottam én ezt már
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2013 08:14am
Quote (beni @ Jan 14 2013 03:13pm)
hallottam én ezt már


akkor menjünk együtt pattogtatni
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 14 2013 08:20am
Quote (beni @ Jan 14 2013 02:48pm)
Egyszer futottam és mellette kempo/box vagy konditerem volt. Nem hülyeség a napi kettő, csak rutint és teljes odaadást kíván ^^


kb egy honapig csinaltam azt h heti harom kondi, 2x baranta(3-4 oras edzes), es hetvegen futas/uszas(dunaparton/dunaban)

egy ido utan kb semmit se birtam normalisan csinalni. nem hulyeseg mindennap edzeni/naponta ketszer, de aranyosan kevesebbet kell vagy nem tudom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14624634644654661257Next
Add Reply New Topic New Poll