d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1462463464465466660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 21 2013 08:49am
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 16:46)
jó, akkor Z1-nek van-e valami rejtett hibája? Azon kívül, hogy nevetséges a 20 MPs fényképező egy ilyen fos "objektívvel".


mintha a tesómat hallanám

mutattam neki milyen fasza képeket csinál a lumia 1020, de ő csak hajtogatja hogy fizikai képtelenség hogy kihasználja a 40 MP-es cuccot (neki is valami többmillás kamerája van)

de hát ha sokkal jobb mint a többi telefon kamerája, akkor mi nevetséges rajta :/

This post was edited by Anarkin on Dec 21 2013 08:50am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 08:51am
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 15:46)
jó, akkor Z1-nek van-e valami rejtett hibája? Azon kívül, hogy nevetséges a 20 MPs fényképező egy ilyen fos "objektívvel".


nem tudom igazabol ezen az oldalon nezhetsz tesztkepeket is elsosorban az erosebb hw miatt linkeltem azt mert ez biztos telefont lesz egy par evig
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 08:52am
Quote (Anarkin @ 21 Dec 2013 15:49)
mintha a tesómat hallanám

mutattam neki milyen fasza képeket csinál a lumia 1020, de ő csak hajtogatja hogy fizikai képtelenség hogy kihasználja a 40 MP-es cuccot (neki is valami többmillás kamerája van)

de hát ha sokkal jobb mint a többi telefon kamerája, akkor mi nevetséges rajta :/


Amúgy a kamera lényegtelen számomra. Ha fotózni akarok van hozzá cuccom. Ofc nem cipelem mindig magammal, meg milyen jó, hogy mobillal is lehet fotózni bla bla, de az nem érdekel.

/e Az viszont érdekelne, hogy melyik kijelzőn kényelmesebb olvasni: Super Amoled (S4) vagy TFT (Xperia Z1)

This post was edited by ace07 on Dec 21 2013 08:57am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 21 2013 09:53am
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 16:52)
Amúgy a kamera lényegtelen számomra. Ha fotózni akarok van hozzá cuccom. Ofc nem cipelem mindig magammal, meg milyen jó, hogy mobillal is lehet fotózni bla bla, de az nem érdekel.

/e Az viszont érdekelne, hogy melyik kijelzőn kényelmesebb olvasni: Super Amoled (S4) vagy TFT (Xperia Z1)


ha sokat akarsz olvasni, akkor arra mindenkepp egy sima kindlet ajanlanek. 20k-t meger az, h nem baszod szet a szemed, imo
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2013 09:55am
Quote (ecneB @ Dec 21 2013 04:53pm)
ha sokat akarsz olvasni, akkor arra mindenkepp egy sima kindlet ajanlanek. 20k-t meger az, h nem baszod szet a szemed, imo


De miért baszná szét a szemét? órákat nézzük a kutyüinket, ha annyira ártana már rég vakok lennénk imo
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 10:01am
Quote (ecneB @ 21 Dec 2013 16:53)
ha sokat akarsz olvasni, akkor arra mindenkepp egy sima kindlet ajanlanek. 20k-t meger az, h nem baszod szet a szemed, imo


Van már kindle-em, de nincs mindig nálam.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 21 2013 10:05am
Quote (ace07 @ Dec 21 2013 05:01pm)
Van már kindle-em, de nincs mindig nálam.


Nekem volt szerencsém mindegyikhez, szerintem az amolednek vannak a legjobb szinei, aka nem idegesit alacsony fényerővel sem

a super amoled lényegében 1 réteg, a tft 3 réteg

emiatt a szinek, betekintési szög, fényerősség mind mind az amoled előnye a tftvel szemben

This post was edited by anyd on Dec 21 2013 10:12am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 21 2013 12:32pm
vettem egy nokia lumia 520-at
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 12:33pm
Quote (anyd @ 21 Dec 2013 17:05)
Nekem volt szerencsém mindegyikhez, szerintem az amolednek vannak a legjobb szinei, aka nem idegesit alacsony fényerővel sem

a super amoled lényegében 1 réteg, a tft 3 réteg

emiatt a szinek, betekintési szög, fényerősség mind mind az amoled előnye a tftvel szemben


ja, csak az S4 nőknek való :(
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2013 12:34pm
Quote (ace07 @ Dec 21 2013 07:33pm)
ja, csak az S4 nőknek való :(


note2 vagy 3 then
Go Back To Magyar Topic List
Prev1462463464465466660Next
Add Reply New Topic New Poll