Quote (Anarkin @ 21 Dec 2013 15:49)
mintha a tesómat hallanám
mutattam neki milyen fasza képeket csinál a lumia 1020, de ő csak hajtogatja hogy fizikai képtelenség hogy kihasználja a 40 MP-es cuccot (neki is valami többmillás kamerája van)
de hát ha sokkal jobb mint a többi telefon kamerája, akkor mi nevetséges rajta :/
Amúgy a kamera lényegtelen számomra. Ha fotózni akarok van hozzá cuccom. Ofc nem cipelem mindig magammal, meg milyen jó, hogy mobillal is lehet fotózni bla bla, de az nem érdekel.
/e Az viszont érdekelne, hogy melyik kijelzőn kényelmesebb olvasni: Super Amoled (S4) vagy TFT (Xperia Z1)
This post was edited by ace07 on Dec 21 2013 08:57am