d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1462463464465466512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:27am
There are currently 23 user(s) browsing this forum.

megint kurvajo a sub
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 21 2010 04:28am
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 12:27)
There are currently 23  user(s) browsing this forum.

megint kurvajo a sub


:zzz:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 21 2010 04:37am
Quote (sylke @ Jul 21 2010 11:06am)
hát én kapásbol tudok mondani itt ujpesten 3 helyet ahonnan lehet rendelni
ja és jo volt a futás
kurvajo, hogy hajnal 4 orakor minden sarkon találkoztam vmi emberrel
mi a faszt csinálnak ezek kint ilyenkor?


El is mondod? Engem érdekelne.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:39am
Quote (Vismajor @ Jul 21 2010 10:37am)
El is mondod? Engem érdekelne.


ujpest központban ami van gyrosos, azoknál mind lehet rendelni, legalábbis tesom onnan szokott
nem fogom elmondani, ezekszerint vmi nagy tudás birtokában vagyok, és senkivel sem osztom meg :ph34r:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 21 2010 04:41am
Quote (H4xooR @ 21 Jul 2010 10:23)
még nem kapom vissza az accom,kénytelen vagyok törtön játszani,mondom megnézzük milyen ez a WoD. hamar megvan a lvl 80,fasza. egész fun. Lementünk Gundrakba,és ugye origin úgy szokás,hogy greedelek,arra ami nem kell,de eladni jó,ugye ezt akármilyen need roll üti,és elkezdenek beszólogatni,hogy OMG MINEK ROLLOLSZ MINDENDRE MINEK NEKED LEATHER OMG NOOB (spriestet csináltam) és a bossnál ML-re állította a lootot,és kidob a partiból,mert hogy én mit pofázok neki,meg rollolok mindenre. Mondom neki,hogy tudod,eredetin úgy van,hogy amire greedelek,azt azért teszem,hogy eladjam,ha valakinek kell úgy is ő kapja. Erre TUDOM ÉN IS OTT KEZDTEM DE A FASZNAK ROLLOLSZ MINDENRE, és akkor jött a többi nyomorék,hogy te sem voltál még eredetin,aztán ezután egyből megkérdi melyik realmen? :DDDDDDDDD Annyira felbaszott,hogy az hihetetlen. Sok 12 éves fasz aki csak a  ragnarost meg bloodscalpot ismeri,tisztelet a kivételnek.

tl;dr: a taurin 4,5k player tolja,mind értelmes,normális,WoDon 1,4 k player van mind 12 éves fogyatékosok gyülekezete,legalábbis a 90%.

/rage off


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mi az a wod.
anyámba se hallottam még ilyenről.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 21 2010 04:43am
Quote (sylke @ Jul 21 2010 11:39am)
ujpest központban ami van gyrosos, azoknál mind lehet rendelni, legalábbis tesom onnan szokott
nem fogom elmondani, ezekszerint vmi nagy tudás birtokában vagyok, és senkivel sem osztom meg :ph34r:


Ja, azt tudom, hogy ott van, de nem elég csípős, ezért kérdeztem, hátha tudsz jobbat. De azért köszi.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 21 2010 04:52am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jul 2010 12:41)
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mi az a wod.
anyámba se hallottam még ilyenről.


nemtom honnan kvótoltad ezé ide irom.
hát.
LOOOOOL :D
taurin mindenki normális? omg :D:::DD

wodon meg igen sok a csicska nemis kicsit, de nem kell csicskákkal járni hc-zni d

ally v horda?
ha ally akk pmben kérem e neved .D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 21 2010 04:54am
Quote (RedBlueDevils @ 21 Jul 2010 12:52)
nemtom honnan kvótoltad ezé ide irom.
hát.
LOOOOOL :D
taurin mindenki normális? omg :D:::DD

wodon meg igen sok a csicska nemis kicsit, de nem kell csicskákkal járni hc-zni d

ally v horda?
ha ally akk pmben kérem e neved .D


ha aztmondod hogy wodon játszol leütlek:c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:54am
Quote (RedBlueDevils @ Jul 21 2010 10:52am)
nemtom honnan kvótoltad ezé ide irom.
hát.
LOOOOOL :D
taurin mindenki normális? omg :D:::DD

wodon meg igen sok a csicska nemis kicsit, de nem kell csicskákkal járni hc-zni d

ally v horda?
ha ally akk pmben kérem e neved .D


utálok random magyarokkal gémelni
mind1ik kibaszott nagypofáju idiota
ezért is nem játszok tört szerveren, meg mondjuk azért sem, mert 1 fos
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 21 2010 04:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jul 2010 12:54)
ha aztmondod hogy wodon játszol leütlek:c


üss meg teállat
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 12:54)
utálok random magyarokkal gémelni
mind1ik kibaszott nagypofáju idiota
ezért is nem játszok tört szerveren, meg mondjuk azért sem, mert 1 fos


vannak törtön is normálisak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1462463464465466512Next
Closed New Topic New Poll