d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1461462463464465660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 19 2013 08:21am
Quote (sylke @ Dec 19 2013 02:08pm)
Rezsnek kéne kis halp, hogy milyen telot vegyen kb 150-200k huf értékben


htc one
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2013 08:22am
Quote (sylke @ 19 Dec 2013 15:08)
Rezsnek kéne kis halp, hogy milyen telot vegyen kb 150-200k huf értékben


Nexus 5
Lumia 1020
Note 3

én ezekkel szemeznék
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2013 08:24am
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2013 16:22)
Nexus 5
Lumia 1020
Note 3

én ezekkel szemeznék


beszélgettünk, én is ezeket írtam neki kb (Note 3 neki kihúzva)
bár valszeg úgy is iphone 5s mellett fog dönteni :D

This post was edited by fahrii on Dec 19 2013 08:25am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2013 08:27am
Quote (fahrii @ 19 Dec 2013 16:24)
beszélgettünk, én is ezeket írtam neki kb (Note 3 neki kihúzva)
bár valszeg úgy is iphone 5s mellett fog dönteni :D


pff
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 19 2013 08:28am
és 40 körül mit ajánlotok 4 max 4.3 col környékén, androidos?
S advance? nekem ez jutott eszembe, esetleg SII?
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 19 2013 10:08am
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2013 15:28)
és 40 körül mit ajánlotok 4 max 4.3 col környékén, androidos?
S advance? nekem ez jutott eszembe, esetleg SII?


Én a Moto G-t néztem mostanában ami szerintem elég jó vétel lehet, bár ez 4.5". Amazonon 200$-ért már lehet kapni. De van 179ért is.
De nem értek a telefonokhoz.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 07:10am
Sony Xperia Z-t érdemes venni vagy van valami rejtett hibája amiről nem tudok?
Ahogy néztem battery life-ja majdnem a legjobb (S4 jobban bírja, de az nem tetszik annyira)

Amire kéne:

- Olvasás: Gondolom nem lesz olyan mintha Kindle-t olvasnék, de azért talán nem vakulok meg tőle. Iphone kijelzője esetleg jobb erre?
- Google Maps, bármi egyéb app ami segít eligazodni erre arra
- Skype


Sosem volt még semmilyen okostelefonom és egyelőre az érintőképernyőt is utálom, de gondolom majd hozzá fogok szokni.

A por és vízálló dolog is tetszik benne. Ha veszek hozzá valami törésálló tokot akkor lesz egy telefonom ami elég strapabíró. Vagy mégsem?

This post was edited by ace07 on Dec 21 2013 07:13am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 07:19am
Quote (ace07 @ 21 Dec 2013 14:10)
Sony Xperia Z-t érdemes venni vagy van valami rejtett hibája amiről nem tudok?
Ahogy néztem battery life-ja majdnem a legjobb (S4 jobban bírja, de az nem tetszik annyira)

Amire kéne:

- Olvasás: Gondolom nem lesz olyan mintha Kindle-t olvasnék, de azért talán nem vakulok meg tőle. Iphone kijelzője esetleg jobb erre?
- Google Maps, bármi egyéb app ami segít eligazodni erre arra
- Skype


Sosem volt még semmilyen okostelefonom és egyelőre az érintőképernyőt is utálom, de gondolom majd hozzá fogok szokni.

A por és vízálló dolog is tetszik benne. Ha veszek hozzá valami törésálló tokot akkor lesz egy telefonom ami elég strapabíró. Vagy mégsem?


akkor mar Z1et vennek
http://www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-Z1,Sony-Xperia-Z/phones/8000,7539
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 21 2013 07:21am
Quote (ace07 @ Dec 21 2013 02:10pm)

Sosem volt még semmilyen okostelefonom és egyelőre az érintőképernyőt is utálom, de gondolom majd hozzá fogok szokni.


a mai napig utálok mindent ami érintős.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 21 2013 08:46am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Dec 2013 14:19)


jó, akkor Z1-nek van-e valami rejtett hibája? Azon kívül, hogy nevetséges a 20 MPs fényképező egy ilyen fos "objektívvel".
Go Back To Magyar Topic List
Prev1461462463464465660Next
Add Reply New Topic New Poll