Quote (kuzdithom @ 1 Sep 2010 18:09)
faszt turod ki a videom

ügyi vagy amúgy :F
tecik
Quote (Saenchai @ 1 Sep 2010 18:21)
haveromnak ne ugassál,így is sok van a számládon
szoszi van tesó
Quote (Anamy @ 1 Sep 2010 18:13)
http://forums.d2jsp.org/images/i7.gif < - imo ez lesz 1750 donolás után , de ez nem 100 %
3500 után meg a 3 szürke egymás mellett szorosan . De ez sem tuti..
Quote (josheide @ 1 Sep 2010 18:38)
Jól mondod kis wannabe barátom.
ty