d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1461462463464465512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2010 02:46am
Quote (szabika @ 21 Jul 2010 10:38)
Kérdem csajt,
-és figy, mennyire rugalmas a dress code főleg így nyáron?
-hát sztem nyugodtan elhagyhatod a nyakkendőt ilyen melegben, nem esznek meg érte.

hurrá <_<
én kb térdgatyára meg polóra gondoltam :D


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Egy bankban, hülye ez?" :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2010 02:52am
Quote (Baleee @ Jul 21 2010 09:46am)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Egy bankban, hülye ez?" :D


hátul mi a faszt díszhuszárkodjak?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2010 02:52am
Quote (szabika @ 21 Jul 2010 10:52)
hátul mi a faszt díszhuszárkodjak?


Én is öltönybe megyek állásinterjúra ma. ^^
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 21 2010 03:59am
Quote (szabika @ 21 Jul 2010 10:52)
hátul mi a faszt díszhuszárkodjak?


"you gotta stylin on them poor niggaz"
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 21 2010 04:03am
kajás vagyok,csinálok kaját. :>
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 21 2010 04:05am
ójessz megjött a pizza
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:06am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 21 2010 02:58am)
Gyrost rendelni? :O Még soha nem hallottam róla, de biztos én vagyok a núb. Jó futást vajda, én megpróbálok aludni.


hát én kapásbol tudok mondani itt ujpesten 3 helyet ahonnan lehet rendelni
ja és jo volt a futás
kurvajo, hogy hajnal 4 orakor minden sarkon találkoztam vmi emberrel
mi a faszt csinálnak ezek kint ilyenkor?

This post was edited by sylke on Jul 21 2010 04:09am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 21 2010 04:14am
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 12:06)
hát én kapásbol tudok mondani itt ujpesten 3 helyet ahonnan lehet rendelni
ja és jo volt a futás
kurvajo, hogy hajnal 4 orakor minden sarkon találkoztam vmi emberrel
mi a faszt csinálnak ezek kint ilyenkor?


madarakat telepítenek a közeledbe,hogy jól tudj aludni.

:coolface:

also újra van mekhívás az enkóron

This post was edited by H4xooR on Jul 21 2010 04:15am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 21 2010 04:21am
Quote (H4xooR @ 21 Jul 2010 12:14)
madarakat telepítenek a közeledbe,hogy jól tudj aludni.

:coolface:

also újra van mekhívás az enkóron


Azért ott elég kemény összeszedni az 500 pontot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2010 04:21am
Quote (H4xooR @ Jul 21 2010 10:14am)
madarakat telepítenek a közeledbe,hogy jól tudj aludni.

:coolface:

also újra van mekhívás az enkóron


lassan 1 éve nincs wowod

:coolface:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1461462463464465512Next
Closed New Topic New Poll