Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 21 2010 02:58am)
Gyrost rendelni?

Még soha nem hallottam róla, de biztos én vagyok a núb. Jó futást vajda, én megpróbálok aludni.
hát én kapásbol tudok mondani itt ujpesten 3 helyet ahonnan lehet rendelni
ja és jo volt a futás
kurvajo, hogy hajnal 4 orakor minden sarkon találkoztam vmi emberrel
mi a faszt csinálnak ezek kint ilyenkor?
This post was edited by sylke on Jul 21 2010 04:09am