Quote (sylke @ 23 May 2018 16:00)
egy bo1 + bo3 után kiesni biztos jo érzés lehet
meg eg fannak lenni is az lehet :DD
tbh még ha játszanának is több meccset, nem nézném az biztos
a kibaszott replacement teamnek a replacementje verte őket szarrá egy bo3ban
inkább VGt sajnálom akik MDLen top3ba jutottak, most meg kikaptak egy bo1et OGtől és az elim bo3jukat liquid ellen kellett játszaniuk
This post was edited by MarcusD on May 23 2018 07:34pm