d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1460946104611461246134683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Apr 3 2018 09:03am
lesz netem, szeretnék sűrűbben játszani, nemhogy csapatnánk egy csapatot

/e
kurva szarul játszok, de legalább lelkes

This post was edited by LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti on Apr 3 2018 09:03am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 3 2018 09:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Apr 2018 15:07)
ja akkor az a kibaszott nyomorék rinyált hogy szarul játszok, jólvan. elmebeteg az a gyerek egyébként (tipikusan az a retardált aki ha véletlenül elrontasz valamit akkor hangosan üvöltve elkezdi hogy MI A KURVA ANYÁDAT CSINÁLSZ TE NYOMORÉK???)



egészen meglepö hogy rici haverja
ja, nem
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 3 2018 09:11am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 3 Apr 2018 15:03)
lesz netem, szeretnék sűrűbben játszani, nemhogy csapatnánk egy csapatot

/e
kurva szarul játszok, de legalább lelkes


vegyél kriptóból egy divine 5 accountot :)))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 3 2018 09:13am
Quote (sylke @ Apr 3 2018 04:07pm)
egészen meglepö hogy rici haverja
ja, nem


igazi baratja
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 3 2018 09:17am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Apr 3 2018 05:03pm)
lesz netem, szeretnék sűrűbben játszani, nemhogy csapatnánk egy csapatot

/e
kurva szarul játszok, de legalább lelkes


dotat játszani lehet egyedül is)))))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 3 2018 09:23am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Apr 3 2018 04:03pm)
lesz netem, szeretnék sűrűbben játszani, nemhogy csapatnánk egy csapatot

/e
kurva szarul játszok, de legalább lelkes


ezer eve nem jatszottam de ha lennenk paran akkor mehet felölem
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 3 2018 09:27am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Apr 3 2018 05:03pm)
lesz netem, szeretnék sűrűbben játszani, nemhogy csapatnánk egy csapatot

/e
kurva szarul játszok, de legalább lelkes


ezer eve nem jatszottam de ha lennenk paran akkor mehet felölem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 09:33am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 3 2018 04:23pm)
ezer eve nem jatszottam de ha lennenk paran akkor mehet felölem


en most 1-2 napja ujrakezdtem szoval felölem is mehet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 11:36am
#dotakettő

az ilyen gamek miatt érdemes elindítani a keresést






Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 3 2018 11:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 3 2018 07:36pm)
#dotakettő

az ilyen gamek miatt érdemes elindítani a keresést






https://i.imgur.com/lJ2R6O0.jpg


visszavesz)
ennyi évesen még mindig tolja ezt a szart)
gz)

go vedd vissza magad, hogy gyorsabban feedelhess megint utana))))))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460946104611461246134683Next
Add Reply New Topic New Poll