d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1460461462463464532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2018 12:41pm
Quote (FaceOfInsanity @ 29 Nov 2018 20:17)
te nem csajoztal eddig eleted soran? nem kene ilyeneken meglepodni


amúgy jó sok évet kihagytam komoly kapcsolat miatt.
nem rég ültem vissza
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2018 06:25am
Ma randizom egy orult csajjal, akit a mulheten szedtem fel.
Remelem megint beadja a derekat.

4612 post, vegre van progress

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 1 2018 06:26am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2018 07:45am
Megvolt tegnap a randi

Nem volt rossz, elveztem a tarsasagat de kiderult h meg csak 20 eves
Shiet
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 1 2018 09:14am
Quote (Vismajor @ Dec 1 2018 03:45pm)
Megvolt tegnap a randi

Nem volt rossz, elveztem a tarsasagat de kiderult h meg csak 20 eves
Shiet


valaki forditson h ez miert problema visnek
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 1 2018 10:11am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Dec 2018 16:14)
valaki forditson h ez miert problema visnek


Neked mindegy hány éves, csak Máté legyen... Szóval felesleges lenne magyarázni, nem?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 1 2018 10:46am
Quote (TassassinHc @ Dec 1 2018 06:11pm)
Neked mindegy hány éves, csak Máté legyen... Szóval felesleges lenne magyarázni, nem?


igen, nyilvan, de most visrol van szo
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2018 11:07am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Dec 2018 18:46)
igen, nyilvan, de most visrol van szo



En sem ertem a problemat
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 1 2018 02:04pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Dec 2018 17:46)
igen, nyilvan, de most visrol van szo


Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2018 18:07)
En sem ertem a problemat


van két 20 éves csaj, akivel sokat dumálok.
nincs és nem is lesz közöttünk semmi... se én sem ők nem akarják.
jó arcok, jó csajok, de ennyi.

én pl egy érettebb lányra vágyom (25-29).
aki mögött már van pár km és lehet hosszútávon együtt tervezni.

tfw nyáron volt egy ilyen és pár hónap kavarás után ő mondta, hogy lépjünk egy szintet, de pattintottam, mert előző exemmel próbáltam volna újra... végül tőle visszavonulót fújtam, ezzel a csajjal meg rendbe tudtuk tenni a kavarásunkat, hogy egy tök jó barátság lett belőle.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2018 05:12am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 1 2018 06:07pm)
En sem ertem a problemat


Most ez lehet gyökérül hangzik de már nem only sexet keresek, és erőt kétségeim vannak afelől, hogy 20 évesen stabil párkapcsolatba akarna valaki fektetni manapság
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2018 11:02am
Szerintem osszejovok ezzel a csajjal
Nagyon adja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460461462463464532Next
Add Reply New Topic New Poll