Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Dec 2018 17:46)
igen, nyilvan, de most visrol van szo
Quote (CyberPunk666 @ 1 Dec 2018 18:07)
En sem ertem a problemat
van két 20 éves csaj, akivel sokat dumálok.
nincs és nem is lesz közöttünk semmi... se én sem ők nem akarják.
jó arcok, jó csajok, de ennyi.
én pl egy érettebb lányra vágyom (25-29).
aki mögött már van pár km és lehet hosszútávon együtt tervezni.
tfw nyáron volt egy ilyen és pár hónap kavarás után ő mondta, hogy lépjünk egy szintet, de pattintottam, mert előző exemmel próbáltam volna újra... végül tőle visszavonulót fújtam, ezzel a csajjal meg rendbe tudtuk tenni a kavarásunkat, hogy egy tök jó barátság lett belőle.