d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1460461462463464660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2013 10:39am
Faszom a samsungba hogy kepesek voltak mar mindent lekoppintani a szifonrol csak azt nem amiben tenyleg a szifon a jobb
Ha hosszan nyomok a bevitt szovegre megjelenik egy nagyito es tok konnyen tudok vandorolni a betuk kozott hogy kijavitsam amit elgepeltem
Ezzel szemben ez a function egy kalap fos a samuban/androidban mindig szopok vele
Valami durva szabadalom vedheti...
Nincs erre vmi app? Nagyon szopkodnam esku csak ez hianyzik nekem az ajfonbol
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 15 2013 10:42am
szerintem karácsonyra veszek egy Lumia 520-at, de tökre hiányolom belőle a vakut ;_;
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2013 10:44am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 15 2013 05:42pm)
szerintem karácsonyra veszek egy Lumia 520-at, de tökre hiányolom belőle a vakut ;_;


Azt hianyolni is fogod
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 15 2013 10:45am
Quote (Vismajor @ 15 Dec 2013 17:44)
Azt hianyolni is fogod


lehet,hogy inkább 620-at kéne venni, de az meg rosszabb picivel elvileg
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2013 10:48am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 15 2013 05:45pm)
lehet,hogy inkább 620-at kéne venni, de az meg rosszabb picivel elvileg


Vagy 1520at
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 15 2013 10:49am
Quote (Vismajor @ 15 Dec 2013 17:48)
Vagy 1520at


én nem akarom kompenzálni a pénisz méretemet egy 40 centis telefonnal, sry
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2013 10:53am
Megtudtam miért ezt a szar Samu Galaxy Tab 2 (7.0)-t vettek anyáméknak a munkahelyen 84k ft/db áron (felét se éri).
Mert a főnök haverjának a cégétől vásárolták a gépeket (gondolom szépen osztozkodtak az árrésen).

Szarul jártam vele mert én használom és ennyiből kb ipadot lehet venni :///

This post was edited by fahrii on Dec 15 2013 10:54am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 15 2013 11:07am
Quote (Vismajor @ Dec 15 2013 04:39pm)
Faszom a samsungba hogy kepesek voltak mar mindent lekoppintani a szifonrol csak azt nem amiben tenyleg a szifon a jobb
Ha hosszan nyomok a bevitt szovegre megjelenik egy nagyito es tok konnyen tudok vandorolni a betuk kozott hogy kijavitsam amit elgepeltem
Ezzel szemben ez a function egy kalap fos a samuban/androidban mindig szopok vele
Valami durva szabadalom vedheti...
Nincs erre vmi app? Nagyon szopkodnam esku csak ez hianyzik nekem az ajfonbol


wat? simán tudok zoomolni + kijavitani mindent akármilyen irásnál.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2013 07:08am
Rezsnek kéne kis halp, hogy milyen telot vegyen kb 150-200k huf értékben
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2013 07:27am
Quote (sylke @ 19 Dec 2013 15:08)
Rezsnek kéne kis halp, hogy milyen telot vegyen kb 150-200k huf értékben


Bejött neki az élet, ráírok steamen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460461462463464660Next
Add Reply New Topic New Poll