Quote (Vismajor @ Dec 15 2013 04:39pm)
Faszom a samsungba hogy kepesek voltak mar mindent lekoppintani a szifonrol csak azt nem amiben tenyleg a szifon a jobb
Ha hosszan nyomok a bevitt szovegre megjelenik egy nagyito es tok konnyen tudok vandorolni a betuk kozott hogy kijavitsam amit elgepeltem
Ezzel szemben ez a function egy kalap fos a samuban/androidban mindig szopok vele
Valami durva szabadalom vedheti...
Nincs erre vmi app? Nagyon szopkodnam esku csak ez hianyzik nekem az ajfonbol
wat? simán tudok zoomolni + kijavitani mindent akármilyen irásnál.