d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1460461462463464512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 21 2010 02:20am
Quote (szabika @ Jul 21 2010 08:20am)
kibaszottul nem akarok dolgozni, de közgáz lévén, nekem igencsak jól mutat majd az önéletrajzban akárhova is akarok menni, hogy gyakornok a BNP Paribasnál


cigány!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 21 2010 02:23am
még nem kapom vissza az accom,kénytelen vagyok törtön játszani,mondom megnézzük milyen ez a WoD. hamar megvan a lvl 80,fasza. egész fun. Lementünk Gundrakba,és ugye origin úgy szokás,hogy greedelek,arra ami nem kell,de eladni jó,ugye ezt akármilyen need roll üti,és elkezdenek beszólogatni,hogy OMG MINEK ROLLOLSZ MINDENDRE MINEK NEKED LEATHER OMG NOOB (spriestet csináltam) és a bossnál ML-re állította a lootot,és kidob a partiból,mert hogy én mit pofázok neki,meg rollolok mindenre. Mondom neki,hogy tudod,eredetin úgy van,hogy amire greedelek,azt azért teszem,hogy eladjam,ha valakinek kell úgy is ő kapja. Erre TUDOM ÉN IS OTT KEZDTEM DE A FASZNAK ROLLOLSZ MINDENRE, és akkor jött a többi nyomorék,hogy te sem voltál még eredetin,aztán ezután egyből megkérdi melyik realmen? :DDDDDDDDD Annyira felbaszott,hogy az hihetetlen. Sok 12 éves fasz aki csak a ragnarost meg bloodscalpot ismeri,tisztelet a kivételnek.

tl;dr: a taurin 4,5k player tolja,mind értelmes,normális,WoDon 1,4 k player van mind 12 éves fogyatékosok gyülekezete,legalábbis a 90%.

/rage off
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 21 2010 02:24am
Quote (szabika @ Jul 21 2010 09:20am)
kibaszottul nem akarok dolgozni, de közgáz lévén, nekem igencsak jól mutat majd az önéletrajzban akárhova is akarok menni, hogy gyakornok a BNP Paribasnál


hát akkor gl.

Quote (Rezs @ Jul 21 2010 09:20am)
cigány!


: D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 21 2010 02:26am
Quote (H4xooR @ Jul 21 2010 08:23am)
még nem kapom vissza az accom,kénytelen vagyok törtön játszani,mondom megnézzük milyen ez a WoD. hamar megvan a lvl 80,fasza. egész fun. Lementünk Gundrakba,és ugye origin úgy szokás,hogy greedelek,arra ami nem kell,de eladni jó,ugye ezt akármilyen need roll üti,és elkezdenek beszólogatni,hogy OMG MINEK ROLLOLSZ MINDENDRE MINEK NEKED LEATHER OMG NOOB (spriestet csináltam) és a bossnál ML-re állította a lootot,és kidob a partiból,mert hogy én mit pofázok neki,meg rollolok mindenre. Mondom neki,hogy tudod,eredetin úgy van,hogy amire greedelek,azt azért teszem,hogy eladjam,ha valakinek kell úgy is ő kapja. Erre TUDOM ÉN IS OTT KEZDTEM DE A FASZNAK ROLLOLSZ MINDENRE, és akkor jött a többi nyomorék,hogy te sem voltál még eredetin,aztán ezután egyből megkérdi melyik realmen? :DDDDDDDDD Annyira felbaszott,hogy az hihetetlen. Sok 12 éves fasz aki csak a  ragnarost meg bloodscalpot ismeri,tisztelet a kivételnek.

tl;dr: a taurin 4,5k player tolja,mind értelmes,normális,WoDon 1,4 k player van mind 12 éves fogyatékosok gyülekezete,legalábbis a 90%.

/rage off


nyugi fally : ~(
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2010 02:29am
Quote (Rezs @ Jul 21 2010 09:20am)
cigány!


nem cigány, csak tesó!

amúgy meg
Quote
köszi szépen hogy visszaszóltál ilyen hamar....akkor holnap 9kor a recepciónál!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2010 02:30am
Quote (H4xooR @ 21 Jul 2010 10:23)


a wow öl, butit, és nyomorba dönt....
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2010 02:31am
Quote (Rezs @ 21 Jul 2010 10:20)
cigány!


trve


Szabi nn cry én ma megyek interjúra telefonos közvéleménykutatós meló miatt. : D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 21 2010 02:32am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Jul 2010 10:30)
a wow öl, butit, és nyomorba dönt....


eredetin semmi gondom nem volt ilyesmikkel,csak itt sok 12 éves balfasznyomorák aki annyit ért a játékhoz,hogy retripalát csinál 71 talentpontból minden egyes talent kivan tolva a retri ágon a maradék meg nincs elosztva mert minek. ezzel elmondtam mindent

This post was edited by H4xooR on Jul 21 2010 02:33am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2010 02:38am
Quote (Baleee @ Jul 21 2010 09:31am)
trve


Szabi nn cry én ma megyek interjúra telefonos közvéleménykutatós meló miatt. : D


Kérdem csajt,
-és figy, mennyire rugalmas a dress code főleg így nyáron?
-hát sztem nyugodtan elhagyhatod a nyakkendőt ilyen melegben, nem esznek meg érte.

hurrá <_<
én kb térdgatyára meg polóra gondoltam :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2010 02:41am
Quote (H4xooR @ 21 Jul 2010 10:32)
eredetin semmi gondom nem volt ilyesmikkel,csak itt sok 12 éves balfasznyomorák aki annyit ért a játékhoz,hogy retripalát csinál 71 talentpontból minden egyes talent kivan tolva a retri ágon a maradék meg nincs elosztva mert minek. ezzel elmondtam mindent


nem értek wowhoz, nekem életem van. de értem a lényeget.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460461462463464512Next
Closed New Topic New Poll