d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1460846094610461146124683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 3 2018 06:50am
.?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 06:54am
Quote (sylke @ Apr 3 2018 01:50pm)
.?


te voltál a warlock "aerys" névvel nem? gecire úgy emlékszek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 3 2018 06:54am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 3 2018 06:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Apr 2018 14:54)
te voltál a warlock "aerys" névvel nem? gecire úgy emlékszek


?????????
nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 06:58am
Quote (sylke @ Apr 3 2018 01:56pm)
?????????
nem


akkor meg ki a faszomnak volt ilyen buzi neve?????
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 07:03am
help, ki volt ez az aerys
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 3 2018 07:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 3 2018 02:48pm)
de főleg karan kurva anyját mert elment farmolni a vanguardot axe-val és megtörte a momentumot, pedig anélkül is lazán nyertük a fightokat és annyi idő alatt amíg farmolt a lenti 2 tornyot is leszedjük és ugyanúgy megvan az item. syl kurva anyját mégse, az övét csak azért mert elküldött a kurva anyámba a lenti dazzles noobkodásnál és elbaszta a csapat hangulatot XDD pedig csak izgultam mint a geci, kurva anyád syl!



dazzleval az a halhatatlanság spellem full hpn :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

meg úgy az összes többi halhatatlanság spellem. nekemis kb 3. gamem volt dazzleval

de amúgy az a vicces hogy kurvajó volt a team comp, és simán nyerjük ha kicsit összeszedettebbek vagyunk. a végén asszem ez a csapat nyrte az egészet nem?


ez a csapat a masodik lett, e1 (akkor meg igy hivtak oket) nyerte az akkorit

a warlock csani volt

dazzleval azert raktal gravet emberekre full hpra mert valoszonuleg mar mindenki full hangerovel uvoltotte tsen HOGY BAZDMEG EBBE A FIGHTBA SE VOLT EGY DARAB GRAVE SE MEG HEAL SE A KURVA ANYJAT A DAZZLENAK ugyhogy kar miatta aggodni, sokkal nagyobb ratingu jatekosok voltak nalunk es csoda hogy egyaltalan eddig huztuk

de azert hozzatennem, hogy az elsore ilyen magyar bajnoksagra mentem a hunsubosokkal, termeszetesen kiestunk elso korben
a kovetkezo ilyenre mentem az igazi barataimmal es megnyertuk az egeszet b) roppant erdekes)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
+ thx krixie
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 07:07am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 3 2018 02:06pm)
ez a csapat a masodik lett, e1 (akkor meg igy hivtak oket) nyerte az akkorit

a warlock csani volt

dazzleval azert raktal gravet emberekre full hpra mert valoszonuleg mar mindenki full hangerovel uvoltotte tsen HOGY BAZDMEG EBBE A FIGHTBA SE VOLT EGY DARAB GRAVE SE MEG HEAL SE A KURVA ANYJAT A DAZZLENAK ugyhogy kar miatta aggodni, sokkal nagyobb ratingu jatekosok voltak nalunk es csoda hogy egyaltalan eddig huztuk

de azert hozzatennem, hogy az elsore ilyen magyar bajnoksagra mentem a hunsubosokkal, termeszetesen kiestunk elso korben
a kovetkezo ilyenre mentem az igazi barataimmal es megnyertuk az egeszet b) roppant erdekes)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
+ thx krixie


ja akkor az a kibaszott nyomorék rinyált hogy szarul játszok, jólvan. elmebeteg az a gyerek egyébként (tipikusan az a retardált aki ha véletlenül elrontasz valamit akkor hangosan üvöltve elkezdi hogy MI A KURVA ANYÁDAT CSINÁLSZ TE NYOMORÉK???)

amúgymeg lehet hogy azért nyertétek meg mert így ebben a felállásban kb akkor játszottunk életünkben először mer asszem valaki nemtudott eljönni és helyette a jött a kibaszott nyomorék csani hogy aztán ugasson nekem, de azis lehet hogy 2 ember nem ért rá végül, ráadásul firstbannolták az undyingot ami a core-ja volt a csapatunknak. te meg a kibaszott kocka balfasz haverjaiddal egész nap a dotát basztátok együtt, és asszem az a wined kb ennél vagy fél-1 évvel később volt

+ sose játszottam még dazzlet, krisz sose játszott még axet, farki meg sose játszott még darkseert XDDDDD ennek ellenére volt 1 olyan pontja a gamenek ahonnan kezdve ha jól játszunk nyerhettünk volna, ofc teljesen esélytelen volt hogy jól játsszunk

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 3 2018 07:12am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 3 2018 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Apr 3 2018 03:07pm)
ja akkor az a kibaszott nyomorék rinyált hogy szarul játszok, jólvan. elmebeteg az a gyerek egyébként (tipikusan az a retardált aki ha véletlenül elrontasz valamit akkor hangosan üvöltve elkezdi hogy MI A KURVA ANYÁDAT CSINÁLSZ TE NYOMORÉK???)

amúgymeg lehet hogy azért nyertétek meg mert így ebben a felállásban kb akkor játszottunk életünkben először mer asszem valaki nemtudott eljönni és helyette a jött a kibaszott nyomorék csani hogy aztán ugasson nekem, de azis lehet hogy 2 ember nem ért rá végül, ráadásul firstbannolták az undyingot ami a core-ja volt a csapatunknak. te meg a kibaszott kocka balfasz haverjaiddal egész nap a dotát basztátok együtt, és asszem az a wined kb ennél vagy fél-1 évvel később volt

+ sose játszottam még dazzlet, krisz sose játszott még axet, farki meg sose játszott még darkseert XDDDDD ennek ellenére volt 1 olyan pontja a gamenek ahonnan kezdve ha jól játszunk nyerhettünk volna, ofc teljesen esélytelen volt hogy jól játsszunk


farkinak ds volt a kedvenc hose mar dota1ben is, krix meg eleg sokat jatszott minden hossel +o termeszetesen mindennel tud b)
hasonlo lineupot amugy eleg sokat jatszottunk egyutt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 3 2018 07:20am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 3 2018 02:18pm)
farkinak ds volt a kedvenc hose mar dota1ben is, krix meg eleg sokat jatszott minden hossel +o termeszetesen mindennel tud b)
hasonlo lineupot amugy eleg sokat jatszottunk egyutt



hát pedig farki úgy játszott vele mint aki akkor játszik életében először.

igen, elég sokszor, kb 3-4x összesen pubgamekben, és nemis ezt a lineupot hanem 4 healer+axet. csak az volt a gond hogy kurvára nem együtt mer valaki nem ért rá és jött a nyomorék elmebeteg csanárd haverod

ja meg ha jól emlékszem csanika már az első perctől kezdve húzta a száját a lineup miatt xdd így aztán lehet csapatmunkát végezni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 3 2018 07:22am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 3 2018 07:22am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 3 2018 02:18pm)
farkinak ds volt a kedvenc hose mar dota1ben is, krix meg eleg sokat jatszott minden hossel +o termeszetesen mindennel tud b)
hasonlo lineupot amugy eleg sokat jatszottunk egyutt


hiaba jatszottamm axe-val dota 1-ben, az ujföldes legionnairehez voltam hozzaszokva mas skillsettel es mas delayyel a blinken
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460846094610461146124683Next
Add Reply New Topic New Poll