Quote (Atranaxia @ Feb 20 2018 10:36am)
nem a sok lose / sok win a baj
full tryhard modeba tolom, sosem flamelek, boostolom a moralt a csapatban, de igy is item destroyerek / leaverek / elso perctol ellenseg towerjehez futkozokat kapok egy bizonyos mennyisegu win streak utan, ahol teljesen mind1 mit csinalok, ugy is loss lesz
meg az "i dont care" emberek, akik megsertodnek a legkisebb szarsagon is es afk erdoznek a jatek vegeig
Azt hinne az ember hogy nonszensz bogesert a lol topikba kell menni, az van tele ilyenekkel
Forced 50%, hogy az eredeti mmreden maradj ami mogott soros all

Kepzelem a valosagban mi lehetett, kaptal egy db leavert aztan jottel jspre es leirtad a fentebbi postot