d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1460346044605460646074683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 1 2018 01:09pm
Quote (MarcusD @ 1 Feb 2018 20:18)


várom már az eternalenvy tweeteket hogy valaki adjon neki egy accot mert a 5452345. smurf accját is bannolták 6 honapra leavelésért
Member
Posts: 7,634
Joined: Mar 28 2010
Gold: 1.00
Feb 4 2018 08:30am
SingSong
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 15 2018 03:17pm
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 17 2018 07:24am
tfw



This post was edited by Atranaxia on Feb 17 2018 07:24am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 17 2018 09:46am
Quote (Atranaxia @ Feb 17 2018 02:24pm)


ezt az érzést én nem ismerem
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 19 2018 05:41pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 17 2018 03:46pm)
ezt az érzést én nem ismerem


most kb ugyan igy nez ki csak lossokkal

annyira jo az mmr system tenyleg
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 20 2018 01:07am
Quote (Atranaxia @ Feb 20 2018 01:41am)
most kb ugyan igy nez ki csak lossokkal

annyira jo az mmr system tenyleg


Sok a lose ---> szar a rencer

Ertem
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 20 2018 02:36am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Feb 20 2018 07:07am)
Sok a lose ---> szar a rencer

Ertem


nem a sok lose / sok win a baj

full tryhard modeba tolom, sosem flamelek, boostolom a moralt a csapatban, de igy is item destroyerek / leaverek / elso perctol ellenseg towerjehez futkozokat kapok egy bizonyos mennyisegu win streak utan, ahol teljesen mind1 mit csinalok, ugy is loss lesz

meg az "i dont care" emberek, akik megsertodnek a legkisebb szarsagon is es afk erdoznek a jatek vegeig
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 20 2018 02:50am
Quote (Atranaxia @ Feb 20 2018 09:36am)
nem a sok lose / sok win a baj

full tryhard modeba tolom, sosem flamelek, boostolom a moralt a csapatban, de igy is item destroyerek / leaverek / elso perctol ellenseg towerjehez futkozokat kapok egy bizonyos mennyisegu win streak utan, ahol teljesen mind1 mit csinalok, ugy is loss lesz

meg az "i dont care" emberek, akik megsertodnek a legkisebb szarsagon is es afk erdoznek a jatek vegeig


ismerem az erzest tesa, forced 50%
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 20 2018 03:00am
Quote (Atranaxia @ Feb 20 2018 10:36am)
nem a sok lose / sok win a baj

full tryhard modeba tolom, sosem flamelek, boostolom a moralt a csapatban, de igy is item destroyerek / leaverek / elso perctol ellenseg towerjehez futkozokat kapok egy bizonyos mennyisegu win streak utan, ahol teljesen mind1 mit csinalok, ugy is loss lesz

meg az "i dont care" emberek, akik megsertodnek a legkisebb szarsagon is es afk erdoznek a jatek vegeig


Azt hinne az ember hogy nonszensz bogesert a lol topikba kell menni, az van tele ilyenekkel
Forced 50%, hogy az eredeti mmreden maradj ami mogott soros all :lol:
Kepzelem a valosagban mi lehetett, kaptal egy db leavert aztan jottel jspre es leirtad a fentebbi postot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1460346044605460646074683Next
Add Reply New Topic New Poll