Quote (CyberPunk666 @ Nov 29 2018 07:53pm)
van egy csaj, aki lekoptatott, elkezdtem hagyni, erre nyomul.
ha közelítek távolít, ha távolodom, akkor közelít.
azt hiszem ideje blokkolni mindenhol.
miért él az ilyen?
egyik legundorítóbb viselkedési forma, amit csajok csinálhatnak.
mesh sose csinál semmit, mindegy hogy én mit csinálok
help