Quote (fahrii @ Dec 13 2013 06:24pm)
elég jól is néz ki, az a kamu bőrhátlap elég szexi
te mennyire látod hasznát a ceruzának?
hát őszintén szólva elöször kicsit furán néztem rá, de ez is olyan mint az autóba az extrák kicsit, igazából megvagy nélkülük de a sok sok kis faszság a hétköznapokba gecire hasznos tud lenni. Én szeretem, igaz még időm nemvolt mindent kitesztelni, de baromira tetszik hogy tudok jegyzetelni, kajak rendesen felismeri a kézirásomat, matek fgvket etc. + bár ez nem a fő szempontja, de gyorsabban kezelem a ceruzával a telefont mint az ujjaimmal.
shiiiieet 10k post
This post was edited by rapiddani on Dec 13 2013 01:04pm