d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1459460461462463660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 11 2013 03:59pm
Lehet veszek magamnak karácsonyra egy ipad airt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 11 2013 05:01pm
lassan én leszek az egyetlen tablet nélkül, aki nem is akar
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 11 2013 05:22pm
Quote (Anarkin @ 12 Dec 2013 01:01)
lassan én leszek az egyetlen tablet nélkül, aki nem is akar


ha 5k-ert hozzamvagnak valszeg beneveznek egyre, de egy normalisabb tablet 40+, ennyit meg nem er meg nekem, mert nem is hasznalnam ki. telefon+pc tokeletesen kielegiti az igenyeimet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 02:15am
Quote (Anarkin @ 12 Dec 2013 01:01)
lassan én leszek az egyetlen tablet nélkül, aki nem is akar


Anyameknak most vettek munkahelyen egy Samsung Galaxy Tab 2-t.
Gondolkodtam h mi a fasznak ez nekik a munkához (családsegítő szolgalatnal dolgozik) aztán Rájöttem : 88k ft volt darabja (norm garival is Max fele ennyibe kerül), szoval csak siman jol jart vele valaki, de eu-s pénzből szal np.
Ez igazabol engem csak azert zavar mert ugyis hozzam kerul es ennyiből egy nexus is kijött volna.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 12 2013 12:01pm
Quote (Anarkin @ 12 Dec 2013 01:01)
lassan én leszek az egyetlen tablet nélkül, aki nem is akar


meg én
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 13 2013 11:07am
kurvajo ez a telefon
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 13 2013 12:16pm
Quote (rapiddani @ 13 Dec 2013 19:07)
kurvajo ez a telefon


milyen?

S4et vettem, alapból is gecijó, de most van rajta 1 custom rom+pár jó mod, de sajna a JKAY framework még nem jelent meg 4.3-ra :(
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 13 2013 12:18pm
Quote (Akizk @ Dec 13 2013 06:16pm)
milyen?

S4et vettem, alapból is gecijó, de most van rajta 1 custom rom+pár jó mod, de sajna a JKAY framework még nem jelent meg 4.3-ra :(


note3
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 13 2013 12:24pm
Quote (rapiddani @ 13 Dec 2013 19:07)
kurvajo ez a telefon


elég jól is néz ki, az a kamu bőrhátlap elég szexi
te mennyire látod hasznát a ceruzának?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 13 2013 12:40pm
Quote (fahrii @ Dec 13 2013 06:24pm)
elég jól is néz ki, az a kamu bőrhátlap elég szexi
te mennyire látod hasznát a ceruzának?


hát őszintén szólva elöször kicsit furán néztem rá, de ez is olyan mint az autóba az extrák kicsit, igazából megvagy nélkülük de a sok sok kis faszság a hétköznapokba gecire hasznos tud lenni. Én szeretem, igaz még időm nemvolt mindent kitesztelni, de baromira tetszik hogy tudok jegyzetelni, kajak rendesen felismeri a kézirásomat, matek fgvket etc. + bár ez nem a fő szempontja, de gyorsabban kezelem a ceruzával a telefont mint az ujjaimmal.


shiiiieet 10k post

This post was edited by rapiddani on Dec 13 2013 01:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1459460461462463660Next
Add Reply New Topic New Poll