d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1459460461462463512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 20 2010 08:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 21 2010 03:58am)
Gyrost rendelni? :O Még soha nem hallottam róla, de biztos én vagyok a núb. Jó futást vajda, én megpróbálok aludni.


lószart is rendelhetsz citromkarikákkal, azt is kihozzák...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2010 09:00pm
Quote (Flutter @ Jul 21 2010 02:53am)
i love your sig
that guy sucks better than any woman :baby:


i lol'd
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 20 2010 09:56pm
dekurvajódolog azé 6kor kelni h zenéket rakjak faterom telójára oO
Member
Posts: 6,036
Joined: Nov 4 2008
Gold: 6,807.00
Jul 20 2010 10:06pm
@@
Member
Posts: 4,032
Joined: Oct 30 2007
Gold: 2,700.00
Jul 20 2010 11:46pm
ezt most nem értem, ez mi?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 20 2010 11:47pm
Quote (csabii @ Jul 21 2010 05:46am)
ezt most nem értem, ez mi?


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 21 2010 01:24am


<3
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2010 02:16am
Fel kell hívnom a bankos csajt, hogy elvállalom a melót :S
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 21 2010 02:18am
Quote (szabika @ Jul 21 2010 09:16am)
Fel kell hívnom a bankos csajt, hogy elvállalom a melót :S


nem szeretnéd amúgy?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 21 2010 02:20am
Quote (Kenny10 @ Jul 21 2010 09:18am)
nem szeretnéd amúgy?


kibaszottul nem akarok dolgozni, de közgáz lévén, nekem igencsak jól mutat majd az önéletrajzban akárhova is akarok menni, hogy gyakornok a BNP Paribasnál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1459460461462463512Next
Closed New Topic New Poll