d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14546474849172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 25 2016 08:07am
A lengyel pályavasút nem hajlandó nekem tanulmánymenetrendet készíteni (egy szlovák fuvarozó kért ajánlatot Sopron - Gliwice viszonylatra), mert náluk a fuvarozók ezért bizony fizetni szoktak. 0,26 Zloty per kilométer! Kőkemény 4,2 EUR miatt basznak közreműködni. Visszaírtam, hogy kifizetem én, csak mondják meg elfogadnak-e MasterCard-ot vagy PayPal-t...
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 25 2016 08:08am
Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 03:04pm)
ilyen lehet, de attol meg magasabbra kell ertekelned a szabadidodet vagy egy kibaszott szanalmas ember vagy.

Nem azt mondom, hogy az ember ne szeresse a munkajat, sot kell is, mert aranytalanul sok idot tolt vele, szoval nem is art. De attol meg jobban szeretni a munkadat mint a szabadidodet meg szanalmas dolog marad.


hany szazalekos novekedest ertel el a szabadidodben?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 25 2016 08:21am
Quote (-joey- @ 25 Aug 2016 16:07)
A lengyel pályavasút nem hajlandó nekem tanulmánymenetrendet készíteni (egy szlovák fuvarozó kért ajánlatot Sopron - Gliwice viszonylatra), mert náluk a fuvarozók ezért bizony fizetni szoktak. 0,26 Zloty per kilométer! Kőkemény 4,2 EUR miatt basznak közreműködni. Visszaírtam, hogy kifizetem én, csak mondják meg elfogadnak-e MasterCard-ot vagy PayPal-t...


Mindig is kérdezni akartam a kallerek hogy a francba jegyzik meg kiket kezeltek le és kiket nem.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 25 2016 08:23am
Quote (fahrii @ Aug 25 2016 03:21pm)
Mindig is kérdezni akartam a kallerek hogy a francba jegyzik meg kiket kezeltek le és kiket nem.


Kérdezd meg tőlük, aztán írd meg, engem is érdekel.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 25 2016 08:31am
Quote (fahrii @ Aug 25 2016 03:21pm)
Mindig is kérdezni akartam a kallerek hogy a francba jegyzik meg kiket kezeltek le és kiket nem.


szerintem elsosorban figyelik, hogy hanyan szalnak fel es hol(azt ugyis figyelniuk kell, hogy jelezhessenek)

azonkivul gondolom nagyjabol megjegyzik es figyelik ki hogyan reagal rajuk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2016 09:50am
Quote (fahrii @ Aug 25 2016 03:21pm)
Mindig is kérdezni akartam a kallerek hogy a francba jegyzik meg kiket kezeltek le és kiket nem.


Sehogy, segg hülyek, engem igazoltatott mar ugyan az egy uton haromszor is.

Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 03:04pm)
ilyen lehet, de attol meg magasabbra kell ertekelned a szabadidodet vagy egy kibaszott szanalmas ember vagy.

Nem azt mondom, hogy az ember ne szeresse a munkajat, sot kell is, mert aranytalanul sok idot tolt vele, szoval nem is art. De attol meg jobban szeretni a munkadat mint a szabadidodet meg szanalmas dolog marad.


A flowrol beszelt gürgü, azt en is megertem. Amikor rajöttem a titok nyitjara, elkezdem a munkat akkor nehezen allok meg, altalaban tulora lesz belöle.

Amugy csak szar munkakörre tanulsz, nekem olyan feladatom van hogy az ügyfel el szeretne erni valamit, segitek neki tervezni egy megoldast es utana megcsinalom. Ameddig meg birom gyözni az ügyfelet hogy fizessen erte akarmit csinalhatok amit csak akarok, meg elutasithatom amit ök kernek tölem.

Azt is csinalhatnam hogy holnap bemegyek es közlöm a csapattal hogy keressenek nekem uj ügyfelet mert a mostaninak nem vagyok hajlando többet dolgozni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 25 2016 10:07am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 25 2016 04:50pm)
Sehogy, segg hülyek, engem igazoltatott mar ugyan az egy uton haromszor is.



A flowrol beszelt gürgü, azt en is megertem. Amikor rajöttem a titok nyitjara, elkezdem a munkat akkor nehezen allok meg, altalaban tulora lesz belöle.

Amugy csak szar munkakörre tanulsz, nekem olyan feladatom van hogy az ügyfel el szeretne erni valamit, segitek neki tervezni egy megoldast es utana megcsinalom. Ameddig meg birom gyözni az ügyfelet hogy fizessen erte akarmit csinalhatok amit csak akarok, meg elutasithatom amit ök kernek tölem.

Azt is csinalhatnam hogy holnap bemegyek es közlöm a csapattal hogy keressenek nekem uj ügyfelet mert a mostaninak nem vagyok hajlando többet dolgozni.


magyarorszagon kozolnek veled, hogy holnaptol nem kell jonni dolgozni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 25 2016 10:16am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 25 2016 04:50pm)
Sehogy, segg hülyek, engem igazoltatott mar ugyan az egy uton haromszor is.



Svájcban lehet, de itthon 15 év alatt egy kezemen meg tudnám számolni, hogy mikor kérte tőlem ugyanaz a JV kétszer a jegyet. Ha jól tudom úgy van leszabályozva, hogy amikor váltás van az új szakasznak újból le kell csekkolni minden utast, de ezt nem nagyon szokták betartani.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2016 10:37am
Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 01:42pm)
szerintem ha valaki attól érzi magát jól, hogy megmondják neki mit csináljon, az az unalmas tökéletes definíciója


ne menj át full retardba pls

Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 01:50pm)
megmondjak hogy mit kell progrmoznod
Attol meg, hogy challenging meg hasznalnod kell az agyadat, meg ugyan ugy unalmas ember maradsz, akinek meg kell mondani, hogy mit csinaljon, ha jobban elvan, mintha sajat maganak talalna ki.


úristen


úr isten, kár volt bejönnöm a topicba
jarabek és a munkával kapcsolatos tapasztalatai 2016


Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 01:57pm)
nem

nincs olyan munka, ahol azt csinalod amit akarsz, erre van a szabadido
ezert egy normalis ember szereti a szabadidejet es nem szereti a munkajat


Ezert mondtam, hogy aki jobban szereti a munkajat, mint a szabadidejet az unalmas ember, mert jobban erzi magat ugy, ha nem csinalhat azt amit akar, hanem megmondjak neki, mit csinaljon.

Nem gond, ha valaki szeret programozni. Ha nekem is az lenne a kedvenc idotoltesem, alig varnam, hogy vegre hazaerjek, es azt programozzak amit akarok.


gondolom azt el se tudod képzelni, hogy teljesen szabad kezet kap az ember és konkrétan azt csinál és úgy, ahogy akarja

This post was edited by llllllllllll on Aug 25 2016 10:39am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 25 2016 11:09am
Quote (llllllllllll @ Aug 25 2016 05:37pm)
gondolom azt el se tudod képzelni, hogy teljesen szabad kezet kap az ember és konkrétan azt csinál és úgy, ahogy akarja


>multkor amikor a srácok teljesen szabad kezet kaptak:









































































































http://fortune.com/2016/08/19/bosch-vw-diesel-emissions-fraud/
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849172Next
Add Reply New Topic New Poll