Quote (Baleee @ Aug 10 2015 08:15pm)
Ezt szerintem a zimanyos postra akartad irni a masik topicba. xddd
?
arra nem is illik
lindának legalább van egy kis esze
megcsinálja magának a kis valagával a jó életet
:XD
de ezek geci
megérte a világrahozni ezeket is
és akkor ezeknek is van gyerekük
biztos azok is megkapják a proper neveltetést, hogy remek ember lehessen belőlük
és csak egy több a hülye mert a hülyék nem gondolnak bele szarba se csak fossák a gyerekeket mert ez az élet rendje
a sátán győzött