d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1454647484979Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:57am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:56am)
Elgondolkoztam mar, nagyon sokat gondolkoztam ezen a teman es tovabbra is merem allitani, az eroszak nem megoldas.


xD oké
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2014 12:59am
amugy mar volt

rici vs mesh
mesh vs jara
jara vs vismaior

johet lassan egy rici vs jara , mes vs vis, semi-final
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 01:02am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 07:54)
bolcsesz'd

megyek belefojtom magam egy kaveba :D


15 perce ülök a cégnél a kertben egy pohár kávé és egy pohár víz társaságában, de csak nem tudom bebikázni magam
pár év múlva megértitek milyen a szuperéc

de azért megismételhetjük (:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2014 01:07am
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 09:02)
15 perce ülök a cégnél a kertben egy pohár kávé és egy pohár víz társaságában, de csak nem tudom bebikázni magam
pár év múlva megértitek milyen a szuperéc

de azért megismételhetjük (:


nekem lassan elfogy a turska kafa, oramu pontossaggal jon utana a poszt-kave szaras es indulhatok is kiszotarazni a szovegeket leironyelvtanra
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:09am
Quote (ElCapitano @ 24 Sep 2014 08:07)
nekem lassan elfogy a turska kafa, oramu pontossaggal jon utana a poszt-kave szaras es indulhatok is kiszotarazni a szovegeket leironyelvtanra


En megcsinaltam a szokasos vajaskokuszolajos kavem, hat meg azutan milyen szaras jon....

aztan mehetek orara.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:11am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 07:57)
xD oké


Vanek azert a te konfliktuskezelo kepessegedre nem adnek. Egy kicsit ebben ugy erzem tapasztaltabb vagyok.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 01:19am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 08:11am)
Vanek azert a te konfliktuskezelo kepessegedre nem adnek. Egy kicsit ebben ugy erzem tapasztaltabb vagyok.


én most a fórumot teljesen félretettem, arról mondtam el a véleményemet, hogy irl hogy viselkednék egy ilyen szituációban

alapvetően én se megyek neki senkinek, de van olyan pont, amikor az embernek már muszáj kiállnia magáért... nekem egy ilyen szituban égett volna a pofámról a bőr, hogy ül mellettem a barátnőm, egy tahó meg röhögve magyarázza a többieknek, hogy ez a nő csúnya, én pedig nem reagálok semmit, hanem ülök tovább.

nálam kb. úgy zajlott volna, hogy felállok, és határozott hangnemben megkérem, hogy fejezze be és kérjen bocsánatot, ha pedig továbbra is nagy a pofája, akkor ütök

lehet, hogy nálad ez úgy zajlana le, hogy meghívod egy sörre, de én nem ilyen vagyok... nyilván provokáció, én pedig belemegyek, de van amikor nincs választás, a másik meg az, hogy jarabek is úgy van vele, hogy neki mindent szabad, amíg valaki le nem állítja, leállítani pedig nem azzal fogod, hogy csendben tűröd a bunkóságát, esetleg visszaszólsz valami cifrát, hanem azzal, hogy jól pofán vágod, aztán vagy leesik neki vagy nem.

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:25am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 07:42)
Metroaluljaroba telehanytam a kukat
Gg


rohogok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:28am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 08:19)
én most a fórumot teljesen félretettem, arról mondtam el a véleményemet, hogy irl hogy viselkednék egy ilyen szituációban

alapvetően én se megyek neki senkinek, de van olyan pont, amikor az embernek már muszáj kiállnia magáért... nekem egy ilyen szituban égett volna a pofámról a bőr, hogy ül mellettem a barátnőm, egy tahó meg röhögve magyarázza a többieknek, hogy ez a nő csúnya, én pedig nem reagálok semmit, hanem ülök tovább.

nálam kb. úgy zajlott volna, hogy felállok, és határozott hangnemben megkérem, hogy fejezze be és kérjen bocsánatot, ha pedig továbbra is nagy a pofája, akkor ütök

lehet, hogy nálad ez úgy zajlana le, hogy meghívod egy sörre, de én nem ilyen vagyok... nyilván provokáció, én pedig belemegyek, de van amikor nincs választás, a másik meg az, hogy jarabek is úgy van vele, hogy neki mindent szabad, amíg valaki le nem állítja, leállítani pedig nem azzal fogod, hogy csendben tűröd a bunkóságát, esetleg visszaszólsz valami cifrát, hanem azzal, hogy jól pofán vágod, aztán vagy leesik neki vagy nem.


ez nem igy nezett azert ki.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:29am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 08:19)
van amikor nincs választás


Szerettem volna kiemelni a kedvenc reszem a postodbol.

Mindig van valasztasod! ( 'You always have a choice. It's just that some people make the wrong one.' )

Igen tenyleg az a leg "kezenfekvobb" megoldas ha valami konfliktus van, hogy lebaszol egy pofont.

Konnyu megoldas tenyleg. De nem old meg semmit.

Ha elhoznam a baratnom egy jsp talira (es igen talalkozott mar jspsekkel) es valaki bunko modon viselkedne vele, en egyszeruen azt valasztanam, hogy nem baszom pofon.

Hiszek a szavak erejeben, es ha megse jon be a dolog, akkor a tarsasag tudatara hoznam hogy ez nekem nagyon nem palya es hazamennek.

Fiatal vagy meg Vanek es idealista, de majd felnosz szep lassan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454647484979Next
Add Reply New Topic New Poll