Quote (Rawen @ Jun 4 2012 04:16pm)
Ja mert Avatar meg a Transformers meg a Spiderman első része olyan húdegecijó volt. Nem. Csak hozták a pénzt ezért volt folytatás.
Justin Bieberre is van igény úgy látom, elég jól nyomják a dolgokat egy ideje, akkor biztos nem lehet gyalázat.
Még mindig sorozatokról beszéltem, majd szólj ha felfogtad.