d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14546474849214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2012 09:17am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 03:16pm)
Ja mert Avatar meg a Transformers meg a Spiderman első része olyan húdegecijó volt. Nem. Csak hozták a pénzt ezért volt folytatás.


szia CP, látom ma is megszakértesz valamit
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:20am
Quote (sylke @ 4 Jun 2012 17:17)
szia CP, látom ma is megszakértesz valamit


Ja, hi.
Na nem fogok tovább offolni de attól még, hogy valami népszerű egyáltalán nem biztos, hogy minőségi is.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:21am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 04:16pm)
Ja mert Avatar meg a Transformers meg a Spiderman első része olyan húdegecijó volt. Nem. Csak hozták a pénzt ezért volt folytatás.



Justin Bieberre is van igény úgy látom, elég jól nyomják a dolgokat egy ideje, akkor biztos nem lehet gyalázat.


Még mindig sorozatokról beszéltem, majd szólj ha felfogtad.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2012 09:34am
nem tudom miert de felnevettem ezen

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 4 2012 09:39am
Quote (tevetava @ Jun 4 2012 04:13pm)
transformers 1 tök jó volt :c
kettő ótvarosan szar
a három közepesen jó


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

szerintem menj és hallgass egy kis lmfaot
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:40am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2012 17:39)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

szerintem menj és hallgass egy kis lmfaot


aztamindenit, ezt most sértésnek vegyem?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 4 2012 09:40am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2012 17:39)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

szerintem menj és hallgass egy kis lmfaot


jó azért neked sincs ízlésed amúgy semmiben
inb4 túl mély nekem
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jun 4 2012 09:48am
az gáz ha nem tudom mi az a game of thrones?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 09:49am
Quote (Blooodka666 @ 4 Jun 2012 17:48)
az gáz ha nem tudom mi az a game of thrones?


igen
legyszives kerd meg anyadat hogy pofozzon fel

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 4 2012 09:54am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:49am
Quote (Blooodka666 @ 4 Jun 2012 17:48)
az gáz ha nem tudom mi az a game of thrones?


nem, gyere, hallgassunk együtt egy kis lmfao-t
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849214Next
Add Reply New Topic New Poll