Quote (Karan2_Returned @ 16 Jul 2012 13:33)
TE ezerszer jobb lett most hogy elkezdödött a törtenet (elsö ket resz nem is volt benne LN-ben), Inia hangja meg nem tesz jot a szivemnek
SAO meg nagyon jol atadja a regi wowos raiddramak hangulatat, Kirito uj köpenyen meg eleg sok a +DARKNESS
CRAWLING IN MY SKIN
Nekem semmi nem jön át a drámából, meg Kirito viselkedése is idegesít. Az már csak apróság, hogy mekkora noob az összes player, raid megbeszélés, a boss fegyvert fog váltani OMG BIKKURI MOST MI LESZ.
tfw nincs translation a többi vnhez meg lnhez ;_;
This post was edited by Rawen on Jul 16 2012 05:50am