d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14546474849198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 05:23am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jul 2012 13:18)
En csak elsö ket reszt olvastam Uminekobol, elvileg harmadik utan kezd el nagy faszsag lenni az egesz törtenet, vege elött meg meghalt az iro felesege azt beleirta sajat eletet a törtenetbe vagy valami ilyesmi törtent. Higurashi szerintem jobb, de en mindkettöt lassunak talaltam.


wtf
Higurashit láttam már, és mivel tudom mi történt benne nem akartam belekezdeni. Na mindegy, ha nem lesz elég jó majd legfeljebb abbahagyom.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 02:01pm
SAO 2
Sokkal jobb volt mint elsö resz, de a frodo fonalak meg hianyoznak /a/rol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2012 04:36am
Ez a TE 10/10 enjoyment, nem is érdekel semmi más mert a feelingje iszonyat jó.
De azért mocskos amerikai elite eishi.
SAO meg elég gyenge, különösebben semmi nem tetszik benne de azért 1-2 részt még várok.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 16 2012 05:33am
Quote (Rawen @ Jul 16 2012 11:36am)
Ez a TE 10/10 enjoyment, nem is érdekel semmi más mert a feelingje iszonyat jó.
De azért mocskos amerikai elite eishi.
SAO meg elég gyenge, különösebben semmi nem tetszik benne de azért 1-2 részt még várok.


TE ezerszer jobb lett most hogy elkezdödött a törtenet (elsö ket resz nem is volt benne LN-ben), Inia hangja meg nem tesz jot a szivemnek
SAO meg nagyon jol atadja a regi wowos raiddramak hangulatat, Kirito uj köpenyen meg eleg sok a +DARKNESS
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2012 05:40am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Jul 2012 13:33)
TE ezerszer jobb lett most hogy elkezdödött a törtenet (elsö ket resz nem is volt benne LN-ben), Inia hangja meg nem tesz jot a szivemnek
SAO meg nagyon jol atadja a regi wowos raiddramak hangulatat, Kirito uj köpenyen meg eleg sok a +DARKNESS


CRAWLING IN MY SKIN
Nekem semmi nem jön át a drámából, meg Kirito viselkedése is idegesít. Az már csak apróság, hogy mekkora noob az összes player, raid megbeszélés, a boss fegyvert fog váltani OMG BIKKURI MOST MI LESZ.
tfw nincs translation a többi vnhez meg lnhez ;_;



This post was edited by Rawen on Jul 16 2012 05:50am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 16 2012 06:15am
Quote (Rawen @ Jul 16 2012 12:40pm)
CRAWLING IN MY SKIN
Nekem semmi nem jön át a drámából, meg Kirito viselkedése is idegesít. Az már csak apróság, hogy mekkora noob az összes player, raid megbeszélés, a boss fegyvert fog váltani OMG BIKKURI MOST MI LESZ.
tfw nincs translation a többi vnhez meg lnhez  ;_;

http://3.imgland.net/f0eEgA.png


Pont ezert tetszik nekem, annyira hülye mindegyik szereplö hogy mar vicces
Egyebkent Schwarzesmarken LN le van forditva angolra
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 16 2012 08:58am
Boldog vagyok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2012 06:12am


HHNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2012 06:33am
Quote (Rawen @ Jul 17 2012 01:12pm)
http://i.imgur.com/rD97v.jpg

HHNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG


worst girl
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:44am
Amúgy mostanában hogy vége lett az első MIAZAMUVLUV hullámoknak már egész gentleman threadek vannak normális discussionökkel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849198Next
Add Reply New Topic New Poll