d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1454647484980Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 7 2011 04:43am
Quote (sylke @ 7 Aug 2011 12:41)
az összes terran kiesett :]


viszont az a thor splash az brutal volt :P


ennyit arról h semmit nem ér muták ellen :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2011 04:53am
Quote (ReDEyeS @ 7 Aug 2011 11:43)
viszont az a thor splash az brutal volt :P


ennyit arról h semmit nem ér muták ellen :(


nem láttam, de ha a zergnek annyi esze van hogy egy kupacon támad a mutákkal akkor megérdemli
a thor az kb szerencsejáték.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2011 04:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Aug 2011 12:53)
nem láttam, de ha a zergnek annyi esze van hogy egy kupacon támad a mutákkal akkor megérdemli
a thor az kb szerencsejáték.


egyszer futott bele, stackolta a mutákat, és 3rd basere ráment, csak nem tudta, hogy ott van egy thor. utána már nem volt ilyen eset
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2011 04:58am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2011 11:54)
egyszer futott bele, stackolta a mutákat, és 3rd basere ráment, csak nem tudta, hogy ott van egy thor. utána már nem volt ilyen eset


azért mondom, h most vagy szerencséd lesz és sikerül betalálni vele, vagy nem.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 7 2011 05:02am
attól függetlenül megéri tartani oket, ha nincs jó micro a zergnel, rengeteg dmgt elnyelnek amig a stimes marinek apritanak
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 7 2011 05:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Aug 2011 12:58)
azért mondom, h most vagy szerencséd lesz és sikerül betalálni vele, vagy nem.


attól még 18 mutába sebzett bele 1 lövéssel

azért csúnya lenne azt mondani h hasztalan egység
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2011 05:06am
Quote (ReDEyeS @ Aug 7 2011 12:02pm)
attól még 18 mutába sebzett bele 1 lövéssel

azért csúnya lenne azt mondani h hasztalan egység


tvz-be en ling infestor ultrazni szoktam
ott egyetlen egyseg ellen sem jo a thor
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 7 2011 05:08am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Aug 2011 13:06)
tvz-be en ling infestor ultrazni szoktam
ott egyetlen egyseg ellen sem jo a thor


elég egyértelmű h csak muták ellen szokták kihozni

ling megzabálja 2 pill alatt

infestorral meg magad mellé állítod

azért csak nem olyan hülye h maga alatt vágja a fát :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2011 05:09am
30euro egy virtual ticket blizzconra
aztakurva
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2011 05:12am
na ez jo lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454647484980Next
Add Reply New Topic New Poll