d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev14546474849129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 18 2011 02:30pm
Quote (Robika @ May 18 2011 08:29pm)
senki sem tökéletes...


hazugság
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 02:30pm
Quote (Robika @ 18 May 2011 22:29)
senki sem tökéletes...


de azért törekedni nem árt
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold: 0.50
May 18 2011 02:31pm
Quote (Christine21 @ 18 May 2011 22:30)
végiglapósztam az egész témát
miért nincs kép?:(
azért kíváncsi lennék hogy néznek ki


xD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2011 02:31pm
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:31pm
Quote (Robika @ 18 May 2011 22:29)
senki sem tökéletes...


de vannak akik közelebb állnak hozzá és vannak akik távolabb foglalnak helyet.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 02:31pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 18 2011 09:30pm)
de azért törekedni nem árt


nem mint ha olyan keményen erőlködnél
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 02:32pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 18 2011 08:30pm)
de azért törekedni nem árt

de árt, mert sokat stresszelsz miatta, ha mindig jó/jobb akarsz lenni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ May 18 2011 10:31pm)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt


like a boss
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ 19 May 2011 01:31)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt


Én sose leszek ilyen menő.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ May 18 2011 10:31pm)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt


:thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849129Next
Closed New Topic New Poll