d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14546474849118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 4 2011 05:39am
Quote (Inakwo @ 4 Feb 2011 11:49)
pedieg ezek pont a legigényesebben kidolgoztott jo mapek

baszod neked az kéne hogy egy pályar 8 ellenfél egybe az egész map meg az összes bány oszt jovan
daráld le őket impossible 200%on


akkor körkérdés...

melyik faj a legtápabb, és MIÉRT?!

én spec a tower-t szeretem... sok benne a távolsági egység és szeretem azt, hogy nagyon varázs alapú az egész vár

This post was edited by ReDEyeS on Feb 4 2011 05:39am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 05:50am
Quote (ReDEyeS @ 4 Feb 2011 13:39)
akkor körkérdés...

melyik faj a legtápabb, és MIÉRT?!

én spec a tower-t szeretem... sok benne a távolsági egység és szeretem azt, hogy nagyon varázs alapú az egész vár


Nincs legtáposabb. Mindnek megvan a maga erőssége.

Pl Dungeonben szeretem a Beholder/Evil Eye + Medusa/Medusa Queen kombót armorer, archery,resistance air magic (precision) kombóval,
meg Minotaur/Minotaur King + Black dragon armorer, offens, resistance, earth magic kombóval.
Hős természetesen ehhez jót.

Stronhold is tetszik ám baromira az utóbbi időben ott meg offens vagy precision hőssel szintén hasonló módon.

Necronal most kezdem Thant herot szokni, meg Vampire masszív Skelton kombót. Skillek meg earth, intelligence, wisdom jól jön neki. Ha beadja implosiont, akkor sorcery, ha chain lightningot, akkor air magic meg ugye logistic+pathfinding.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 07:33am
Na a Krityo 2-ből a második map is úgy néz ki meglesz. :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 07:40am
Quote (ReDEyeS @ Feb 4 2011 12:39pm)
akkor körkérdés...

melyik faj a legtápabb, és MIÉRT?!

én spec a tower-t szeretem... sok benne a távolsági egység és szeretem azt, hogy nagyon varázs alapú az egész vár


necro here.

végülis vampire lord miatt, abból ha már van 100+ imo kinyírhatatlan.

Meg necromancy, azt esetleg artifacttal megtolni, és már licseket élesztesz. Mondjuk Ghost Dragon annyira nem táp, de a dread knight double dmg miatt zsírfeka.

Heronak esetleg vagy Than, néha Sandro.

This post was edited by N4aBz on Feb 4 2011 07:41am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 07:45am
Quote (N4aBz @ 4 Feb 2011 15:40)
necro here.

végülis vampire lord miatt, abból ha már van 100+ imo kinyírhatatlan.

Meg necromancy, azt esetleg artifacttal megtolni, és már licseket élesztesz. Mondjuk Ghost Dragon annyira nem táp, de a dread knight double dmg miatt zsírfeka.

Heronak esetleg vagy Than, néha Sandro.


Imo a necro arti set túl OP..
Member
Posts: 19,386
Joined: Feb 3 2010
Gold: Locked
Warn: 50%
Feb 4 2011 08:02am
Imádom a Heroes3 at , de nem gondoltam volna hogy van aki ennyire taktikol etc ( elolvasva néhány oldalt )

Én pl 'királynőn' még viszem, legnehezebben még sosem sikerült

Van kedvetek valamikor online játszani?
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 4 2011 08:36am
ez a legerősebb vár kérdés sztem sajnos kissé egyértelmű:

Castle

brutális lányek minden poszton, talán kicsivel balanszosabb lett, hogy az anygalt bedrágították 3 gemmel....
varázslatok terén is erős illetve brutális hősök , köztük a kedvncem Sir Mullich...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 08:43am
A morál és szerencse 3 feletti értéke hasznos, vagy ugyanúgy három értékeként számolja?
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 4 2011 08:45am
Quote (ecneB @ 4 Feb 2011 16:43)
A morál és szerencse 3 feletti értéke hasznos, vagy ugyanúgy három értékeként számolja?


sztem 3, de ha varázslatokkal csökkentik, akor oylan mint Dioban a capped rez...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 08:47am
Quote (Ateec @ 4 Feb 2011 16:45)
sztem 3, de ha varázslatokkal csökkentik, akor oylan mint Dioban a capped rez...


Táblázatból én is ugyanezt olvastam ki, s gémben is csak 3-t jelez a hősnél, de jobb klikknél pedig kiírja a pontos értéket.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849118Next
Add Reply New Topic New Poll