Quote (Ad4mz @ Jul 29 2010 02:53pm)
nyáron szerintem kurvára mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap
de azért hidden rl post, hogy szoktál inni ;o
holnap dolgozok. :S
szombaton délelőtt kell mennem dolgozni délután 4ig utána meg mehetnék este inni. ;c
de így most ezen a héten is elmarad mert hétfőn meg 10re kell mennem kinyitni..