d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev145464748495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 29 2010 08:05am
Ha három madár ül egy kerítésen, és kettő elhatározza, hogy elrepül, hány madár marad a kerítésen?









A válasz: Három. A tanulság: Attól, hogy elhatározol valamit, még nem teszed meg.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 29 2010 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2010 15:09)
miaz h három nap
1 nap alatt kilehet vinni a singlet utána meg gyere multizni:c


kk
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 29 2010 08:42am
2 napja nem fürödtem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 29 2010 08:50am
ma edző meccs

remek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 29 2010 08:51am
Quote (Inakwo @ Jul 29 2010 02:50pm)
ma edző meccs

remek


nekünk hétvégén vasárnap délben h még bebaszni se tudjon az ember szombat este. :fume:
mégjobb.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2010 08:53am
Quote (uberpro123 @ 29 Jul 2010 16:51)
nekünk hétvégén vasárnap délben h még bebaszni se tudjon az ember szombat este.  :fume:
mégjobb.


nyáron szerintem kurvára mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap
de azért hidden rl post, hogy szoktál inni ;o
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 29 2010 09:01am
Quote (Ad4mz @ Jul 29 2010 02:53pm)
nyáron szerintem kurvára mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap
de azért hidden rl post, hogy szoktál inni ;o


holnap dolgozok. :S
szombaton délelőtt kell mennem dolgozni délután 4ig utána meg mehetnék este inni. ;c
de így most ezen a héten is elmarad mert hétfőn meg 10re kell mennem kinyitni..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2010 09:37am
3x mentem el eddig sc2 közben :$
pedig még alig csináltam meg pár pályát
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 09:38am
Quote (sylke @ Jul 29 2010 03:37pm)
3x mentem el eddig sc2 közben :$
pedig még alig csináltam meg pár pályát


hát igen az elején én is arcbalőttem magamat párszor
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 29 2010 09:39am
Quote (sylke @ 29 Jul 2010 17:37)
3x mentem el eddig sc2 közben :$
pedig még alig csináltam meg pár pályát


és az miért olyan baj? utoljára a cod6ot vittem végig 6 óra alatt egyhuzamban, úgy hogy nem is tartottam szünetet
Go Back To Magyar Topic List
Prev145464748495001Next
Closed New Topic New Poll