d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14546474849122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 12 2010 06:54am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Jul 2010 22:14)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.


:D:D:D most nem azért de valahogy nem tudlak elképzelni púcsítva ott bárki háza előtt :D:D amint szarsz..
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 13 2010 08:42am
annyit rlkedtem, hogy napszúrást kaptam.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2010 08:43am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 13 2010 03:42pm)
annyit rlkedtem, hogy napszúrást kaptam.


szarás közbe?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 13 2010 08:43am
most értem haza zamárdiból, oda vissza blicceltünk, a parton aludtunk 4 napot, meg akartak téríteni, jöttek cigánylányok, katolikus lányokkal röpiztünk, németekkel strandoltunk
minden nap fújtunk meg ittunk
full of win

This post was edited by anyd on Jul 13 2010 08:44am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 13 2010 08:44am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Jul 2010 22:14)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.


n1 story bro :DDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2010 08:45am
Quote (bbaallaaggee @ 13 Jul 2010 16:42)
annyit rlkedtem, hogy napszúrást kaptam.


odaszartál a nő háza elé?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 13 2010 08:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Jul 2010 16:45)
odaszartál a nő háza elé?


nem mert tömbház és a másodikon lakik és nem tudtam bemenni a tömbbe, csak ha felcsöngetem, az meg mégiscsak hülyén vette volna ki magát, ha nyomom a gombot "csókolom, gipsz jakab vagyok szeretnék az ajtaja elé szarni"
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 13 2010 08:56am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 13 2010 03:53pm)
nem mert tömbház és a másodikon lakik és nem tudtam bemenni a tömbbe, csak ha felcsöngetem, az meg mégiscsak hülyén vette volna ki magát, ha nyomom a gombot "csókolom, gipsz jakab vagyok szeretnék az ajtaja elé szarni"


oda kell vinni egy szatyorban és a lábtörlőre önteni


csak az a gáz, ha messze lakik és a fél várost át kell buszocskázni a bkv-val
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 13 2010 08:58am
Quote (beni @ Jul 13 2010 03:56pm)
oda kell vinni egy szatyorban és a lábtörlőre önteni


csak az a gáz, ha messze lakik és a fél várost át kell buszocskázni a bkv-val


vagy fogni kell egy focilabdát, kivágni egy kis részét, megtölteni kaviccsal és odarakni a háza elé, hátha odébbrugja
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 13 2010 08:59am
Quote (beni @ 13 Jul 2010 16:56)
oda kell vinni egy szatyorban és a lábtörlőre önteni


csak az a gáz, ha messze lakik és a fél várost át kell buszocskázni a bkv-val


no

500 méterre lakik tőlem, kocsiba tette a szaros kis korcsait, és idehozta őket szarni.

nem gáz amúgy letolni a gatyámat és szarni egyet a küszöbén, egyszerűbb, mint odacipelni a szart
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849122Next
Add Reply New Topic New Poll