Quote (zenebuddhizmus @ May 31 2010 03:10pm)
szerintem anamynak emberebb kinézete van mint neked :DD
te pua :DD
Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett
Quote (ZsDanee @ May 31 2010 03:11pm)
És szerintem egy fokkal értelmesebb is.
nah mert mi annyit beszélgettünk, meg hunsubra is annyit postlok, meg anamy is, hogy ezt összevetve kitudtad magadból hozni
nyomorék
This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:13am