d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1454647484965Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:07am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:05)
MERT SIRT A SZAVAZATOKÉRT MEG MULTIVAL SZAVAZOTT MAGÁRA ENNYIRE KOMOLYAN VETTE NE ÁLLJON MÁR NEKED FELJEBB


szerintem a kurva anyád
hi :)
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 09:07am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:04)
Nem áll feljebb, de azt se tudod hogy hol vagy, megjöttél a topikb aés "BANNOLJUNK MINDENKIT" mert inb4 sirtak
közbe kurvára nem, és közöd sincs sok hozzá
És az elvesztett szavazatokat valahogy pótolni kell, tehát vagy új szavazás vagy nincs bannolás, emógeci


látom már azt is tudod melyik topicot olvasom el
amugy meg édesanyád az emo, nyomorék
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:08am
alakul a topik :'D
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:09am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:07pm)
látom már azt is tudod melyik topicot olvasom el
amugy meg édesanyád az emo, nyomorék


mielőtt bárkit kurva anyázol néz zmár amgadra bazdmeg
Eléggé visszavetted miután idekotort a nagyvilág és kb körberöhögött hunsubd, hogy mivna buzie vagy?
attól még az maradsz, aki, menjél vissza duelezni, ott nem lapul le a hajad
Quote (zenebuddhizmus @ May 31 2010 03:07pm)
szerintem a kurva anyád
hi :)


HALOD

Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:08pm)
alakul a topik :'D

dolgozom rajta

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:09am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 31 2010 09:09am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:08pm)
alakul a topik :'D




a linket is érdemes megfigyelni 8'DDD

This post was edited by Rezs on May 31 2010 09:09am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:10am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:09)
mielőtt bárkit kurva anyázol néz zmár amgadra bazdmeg
Eléggé visszavetted miután idekotort a nagyvilág és kb körberöhögött hunsubd, hogy mivna buzie vagy?
attól még az maradsz, aki, menjél vissza duelezni, ott nem lapul le a hajad

HALOD


dolgozom rajta

szerintem anamynak emberebb kinézete van mint neked :DD
te pua :DD
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 09:11am
Quote (zenebuddhizmus @ 31 May 2010 17:10)
szerintem anamynak emberebb kinézete van mint neked :DD
te pua :DD


És szerintem egy fokkal értelmesebb is.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:12am
Na, gyerekek, ne térítsétek már el ezt a topicot, [x] predi.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:12am
Quote (zenebuddhizmus @ May 31 2010 03:10pm)
szerintem anamynak emberebb kinézete van mint neked :DD
te pua :DD


Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett


Quote (ZsDanee @ May 31 2010 03:11pm)
És szerintem egy fokkal értelmesebb is.

nah mert mi annyit beszélgettünk, meg hunsubra is annyit postlok, meg anamy is, hogy ezt összevetve kitudtad magadból hozni
nyomorék

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:13am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 09:12am
/close it imo. Predi win, kurvára gratulálok Neki, de leginkább azoknak aki rá szavazott.

Ezt a faszkodást meg be kéne fejezni, értelmetlen azon kotlani kit zárjanak ki minden faszsággal. Szabályok megvoltak a legelején, predi nyert mert egyesek nem képesek felfogni hogy ez nem egy szimpátiaszavazás egyénre, hanem sigre. gg, bye
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454647484965Next
Add Reply New Topic New Poll